Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhesen esküvőre?...

37 hetes terhesen esküvőre? Miben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti mit vennétek fel esküvőre várandósan? Hatalmas a pocakom, és nem tudok egy vagyont költeni ruhára, főleg hogy egy alkalommal viselném. Tudtok tippeket mondani, hogy mit vehetnék fel, és Budapesten hol érdemes nézelődni? Kismamaruhát sem vettem még soha, pont az áruk miatt.

Előre is köszi a válaszokat! :)



2015. máj. 12. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
En C£A ban nezek szet, de bizony ott is dragak. Felsot kell vennem, nadragom van. En sem tudok vagyonokat kolteni, de azert van masik ut is.Vateran vagy egyeb oldalon szereztem be nagyon csini tavaszi nadragokat az egyik 2000, masik 2500 volt es tokeletes allapotuak. Nekem muszaj kismamanadrag, kulonben nem tudnek mit felvenni... es az egyik ca, masik hm marka szoval eredeti aruk joval tobb lett volna. Ugyesnek kell lenni es nezelodni a neten. Sztem ott nezz szet!
2015. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Vegyél rendes kismamaruhát akár használtan is a neten. Oké, hogy rád megy a nem kismamaruha is, meg otthonra jó az, de hidd e,l kismamaruhában teljesen másképp fogsz festeni. Azok úgy vannak szabva, hogy azt emeljék ki, ami egy terhes nő alakjában előnyös, a normál nadrágok, felsők meg azt hangsúlyozzák, ami egy nemterhes nő testén vonzó.


Épp itt az ideje, hogy legyen rendes kismamaruhád. Vehetsz egybeszabott ruhát, szoknyát felsővel, most már jó idő van, igazából az alakod határozza meg, hogy mi mutat jól rajtad, na meg hogy te mit szeretsz felvenni alkalmakra.

2015. máj. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bon prixről rendeltem magamnak egy maxiruhát, azt veszem fel. De vannak kifejezetten kismama ruhák is, mind elfogadható áron!
2015. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!