Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Terhesen megfelelő viselet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen megfelelő viselet esküvőre egy fekete alkalmi nadrág egy rózsaszín felsővel?

Figyelt kérdés
Sajnos igazán elegáns terhesnadrágom csak egy fekete van, így nem igazán tudnék mást felvenni, mert egy alkalom kedvéért nem vennék új nadrágot, mert nem túl olcsóak. Ami még esetleg szóba jöhet, az egy egybeszoknya, eléggé díszített, de abban úgy érzem magam mint egy dinnye, így inkább kihagynám. Tavaly az én esküvőmön sokan voltak fekete nadrágban/szoknyában fehér felsővel, engem nem zavart egyáltalán, de nem tudom, hogy más hogy van ezzel.
2013. aug. 2. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Persze, jó lesz.
2013. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem az alkalmi nadrág rendben van de ne rózsaszín felsővel. Inkább barna, kék, fehér blúzzal. Esetleg nézz szét egy turkálóban. A Humana-ban 200Ft-os nap is szokott lenni
2013. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Terhesen én is egy fekete alkalmi nadrágban és anyukám egyik vajszínű blúzában mentem (anyu erős, beért a felsője :D). Sőt, még papucsot is vittem, mert estére bedagadt a lábam, nyomott a magassarkú cipő. Mindenkinek magyarázkodtam, hogy át kellett vennem, de mindenki helyeselte is, hogy jól tettem, ne kínozzam magam.
2013. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem teljesen jó lesz, bár neked meleged lesz a fekete nadrágban ilyen kánikukában.
2013. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fekete akármilyen más színnel együtt jól mutat, akár rózsaszín, vagy éppen zöld, stb. stb.

Csak olyasmit végy fel, amiben kényelmesen érzed magad.

És valóban jó ötlet a tartalék cipő-papucs is, és akár még egy másik naci is a táskádban, ha attól tartol, hogy idővel az alkalmi is kényelmetlenné válik.

Vigyázz magadra, jó babavárást!

2013. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is jó, plusz egy kénylmes cipő. Ha jól érzed magad, akkor úgyis gyönyörű leszel és a mennyasszony a te hasadat akarja majd simogatni. :)
2013. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Jaj kedves utolsó, azért ne nyalj már ilyen látványosan.

Kedves Kérdező, a kutya sem lesz veled elfoglalva. Azt veszel fel, amit szeretnél.

2013. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha a felső elég alkalmi, akkor tökéletes.
2013. aug. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Azt mondom, ha "kényszerből", már mit nem költenél többet a ruhára -oldod meg a dolgot, akkor nagyon elegáns tud lenni egy fekete alkalmi nadrág egy rózsaszín felsővel. Én a rózsaszín felsőhöz mindenképpen tennék valami extravagáns kiegészítőt, valami írtózatosan meghökkentő tüllsála, nyakéket, fülbevalót, övet...stb. valamit... ahogy a lányom szokta mondani, olyan: düuuduummm -t!!!

És gondolj csak bele, ha ehhez a látványhoz való csokrod is lenne????? Senki se mondaná, hogy ezt nem direkt csináltad! Akár rózsaszín virágok, apró fekete gyöngyökkel, de nagyon aprókkal!!! Csak kísérőszínnek, itt-ott!!! A kontraszt, ezt használd ki!! fekete-rózsaszín!


Valami olyant, ami alkalmi, ünnepélyes, passzol színben is stílusban, ámde elviszi a látványt arról, hogy most itt nem szerettél volna többet költeni a dologra. Egy igazán ütős dolgot. Kívánom, hogy rátalálj:)

2013. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó jokat írsz, de szerintem vendégként ne elgyen csokrod. Viszont a kiegészítő jó ötlet egy fülbevaló, vagy hajcsat kistáska bármi ami illik hozzád
2013. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!