Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye így minden rendben lesz...

Ugye így minden rendben lesz csütörtökön? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Április 1én volt meg utoljára ápr 25-én volt egy halvány pozi tesztem, majd 28-án egy erősebb. Pénteken volt egy barnás nyúlós valami a wc papíron, elmentem dokihoz Duphastont írt fel, most csütörtökre kellene visszamennem mert 7mm-es üres petezsákot látott. a papírra azt írta 5 hetes grav. Azóta már két tesztet is csináltam mindkettő tök erős pozitív, hányingerem van szagundor meg mellfeszülés. Így ugye nem lesz baj és minden rendben lesz a babával? nagyon aggódom mert ez a barnázás kicsit megijesztett. Azóta sem volt semmi. Egy hét alatt mennyi változásra számíthatok? HOlnap töltöm a 6. hetet. Reménykedhetek hogy lesz szívhang is? Vgy egy hét alatt a 7 mmes petezsákból még nem lesz szívhanggal embrió?
2015. máj. 12. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:

5 hetesen jo a 7 mm-es petezsak. Ezek szerint szepen fejlodik az embrio, ugyhogy az a barnazas vagy progeszteronhiany vagy hematoma, es nem veteles.


6 hetesen meg sokaknak nincs szivhang. Lenyeg, hogy addigra a koranak megfeleloen nojon a petezsak es szabalyos legyen.

De nehogy megijedj, ha nem lesz szivhang!


26 hkm

2015. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! EGy kicsit megnyugtattál. Furcsa ez az egész mert van már két gyerekem az elsővel 6 hetesen voltam, akkor volt már szívhang, a fiammal 5+5 hetesen és ott is volt már szívhang. Meg egyiknél sem fordult elő hogy barnás valamivel találkzzak terhesség alatt. Igyekszem megnyugodni és nem stresszelni.
2015. máj. 12. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg úgy van ahogy az első írta. 7 mm-es petezsák 5 hetesnek megfelel. Csütörtökön a petezsák nagyobb lesz, egy hét alatt baba még nem biztos hogy látható lesz, majd ne ijedj meg.
2015. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lett minden rendben. 12mm-es a petezsák, 1,4mm-es szikhólyag sejthető. Kedden be kell mennem a kórházba ha semmi változás meg is műtenek aznap.
2015. máj. 14. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező.. Valamiért úgy érzem ide is válaszolok neked. Ezt írtuk itt pont. 7 mm-es petezsakkal pont ezért nen szoktak egy het múlva visszarendelni. Várható volt hogy nem lesz embrió, írtuk is itt. De a petezsák nőtt. Itt eddig nincs semmi gond. Szikholyag a második dolog ami megjelenik, ez is rendben van. Jövő héten pedig lesz embrió is. Bár szerintem a kedd túl korán van. Péntekre kell hogy legyen embrió.
2015. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


En ezt nem ertem.

6+1 hetes vagy, es 12 mm a petezsak. Ezek pont megfelelo meret. 6 hetesen sokaknal nincs meg szivhang.


Sot! Kedden 6+6 hetes leszel. Meg akkor sem lenne baj, ha nem lenne szivhang. A 8. hetig lennie szivhangnak.


Nekem az elso terhessegemnel 6+5 hetesen 17 mm-es ures petezsakom volt, es ra 2 hetre lett szivhang.


Szoval el nem tudom kepzelni, hogy miert akarnak ilyen koran palcat torni a terhesseged felett.


Illetve egyetlen dologra tudok gondolni. Nekem a nyaron azert volt missed ab.-om, mert 6 hetesen szabalytalan volt a petezsak. A tied szabalyos?

2015. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Folyt.:


Azt nem tudom, hogy a szikholyag merete megfelelo-e. Azt tudom, hogy nagy baj, ha nagyobb a kelletenel, de nem tudom, hogy 6 hetesen mekkoranak kell lennie.


Lehet, hogy azzal nem stimmel valami?

2015. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki hogy egy hét alatt többet kellet volna nőnie, és már két hét vérzéskimaradás, ilyenkor már nagyobbnak kellett volna lennie. Most hívott hogy szerdára van hely, szóval akkor szerdán megyek, ami azt jelenti hogy pont 7. hetet töltöm be. Ha addig változik valami az jó, nyilván nem engedem megműtettni magam ha látszik valami. A petezsák a múlt héten 7mm es kör alakú volt, most 12*7mm-es szóval egy kicsit elnyújtottam lett, benne angyon apró kis fehér maszat látszódott ami 1,4mmes szikhólyag sejthető. Szóval a dokinak az a gondja hogy jobban kellene fejlődnie. Le van maradva akárhogy nézzük. Korán volt pozitív a teszt, az alapján már rég kéne embriószerű bármit látni. Majndem 20 napja tudom hogy terhes vagyok... az három hét... nagyon sok idő! :( Meg megszűnt a mellfeszülés és mára a hányinger is :(
2015. máj. 15. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!