Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csurog valami, nem értem!...

Csurog valami, nem értem! Most én vagyok érthetetlen vagy nem rendesen magyarázta el? Menjek be a korházba hátha többet mondanak? 40+1h km

Figyelt kérdés
a védőnőm fehérjét talált a vizeletemben,mivel 40hetes elmulottam azt mondta ez nem baj,hanem azt jelenti bármelyik pillanatban megindulhat a szülés,mert a nyák mellett csurog...!oké de mi????kérdeztem de igazábol értelmes választ nem kaptam!többen voltunk bent,igy szerintem rendesen nem foglalkozott velünk!Aztán haza jöttem!Olyan furcsa minden, hányingerem van és enyhe menzi érzés!éjszaka is sokszor fájdogál ott lent a pocakom!
2010. febr. 24. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj be:)
2010. febr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megindult a szülés. Én a szülésznővel beszéltem, ő mondta nekem, hogy a magzatviz csuroghat is, nem muszáj hirtelen elfolynia. Olyan érzés mint mikor pisil az ember, csak nem tudja elállítani, nem tudod abbahagyni. Meg azt is mondta, hogy a jó fájások hányingert, hányást válthatnak ki.

Másrészt mikor megindul a szülés, nem biztos, hogy tudni fogom, hogy ez az, csak azt hogy valami nem jó, olyan fura érzésem lesz.

Szerintem figyelj oda, és lassan készülődj. Ha van szülésznőd felhívhatod.

2010. febr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
DE ÉN NEM ÉRZEK CSORGÁST!OKÉ HOGY VAN FOLYÁSOM DE AZ MÁR RÉGOTA VAN!MIT JELENT AZ HOGY A NYÁK MELLETT CSUROG???
2010. febr. 24. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok. Folyásom nekem is van már nagyon régóta. De az sima fehér folyás.

Én csak logikusan gondolkodom. Mi csuroghat a nyák mellett? más nem csak a magzatvíz. Szerintem nyugodtan hivd fel telefonon, és kérdezz rá, konkrétan. Mond meg neki, hogy nem volt egyértelmű, és most nem tudod mit csinálj!

2010. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!