Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat nem elkeserito, felhaborit...

Hat nem elkeserito, felhaborito es erthetetlen?

Figyelt kérdés

Le kell irnom, mert annyira megrazott es felhaboritott, hogy nem tudom magamban tartani !!!


Tegnap nezem a hirekben, hogy egy feleves kislany azert var majdonorra, mert az ANYJA elitta a majat!!! Hat ez remes. Ilyennek mert kell gyermek??? Miert ad a Joisten ilyennek gyermeket??? Mert nem adja olyannak aki vigyaz ra es torodik vele es szereti???

Es a nagyszulok kell felneveljek, mert nem is torodnek vele, mert inkabb isznak!

Mar multkor is mutattak a hirekben de akkor csak annyi volt hogy otthagytak, es beteg, de a nagyszulok hazaviszik.

Biztos sok ilyen eset van, de nagyon megbotrankoztato. HAT HOGY LEHET EGY BETEG GYEREKET ELHAGYNI ????

Na jol kiakadtam :P

Nekem van egy 9 honapos kisfiam, de a vilag osszes kincseert el nem hagynam, ha beteg lenne.


2011. jan. 6. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értékitéletük.

nincs érzelmi világuk.

könnyen jött a gyerek.

könnyen mond le róla.

2011. jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sírva néztem végig azt a riportot...nekem is van három gyerekem, és elképzelni sem tudom, hogy valaki ilyen önző legyen, nem elég, hogy magát, de még a gyerekét is elintézte...
2011. jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ácsi!Én sajna nem láttam a riportot, de felkaptam a fejemet rajta, hogy "elitta a máját" a gyerekének?!

Valaki leírná, mi történt.Szeretnék hozzászólni.

2011. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van! Engem is kiborított,párban a babakocsiban halálra égett babával. Meg a többi hasonló,szülői felelőtlenségből fakadó gyerek sérülések.

3 gyerekem van,el sem tudom képzelni,hogy elhagyjam őket,vagy magukra hagyjam a kisebbeket a lakásba.

A nagylányom 12 éves,de ő is csak rövid ideig van itthon egyedül,ha muszáj,úgy hogy egy udvarban vagyunk a szüleimmel,ők rá tudnak nézni.

Sajnos ahhoz,hogy valaki gyereket szüljön,nem kell alkalmassági vizsgát tenni.

2011. jan. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*? lemaradt
2011. jan. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2011. jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amig nem volt gyerekem sem tudtam megerteni, hogy sokan miert hagyjak el gyermekuket. De miota megvan a kisfiam azota nagyon erzekenyen erintenek az ilyen dolgok. Hat semmivel fel nem er az a pillanat mikor a gyermeked radnez, radnevet, gugyog, nyujtja feled a kezet, stb. Hat eszmeletlen hogy van olyan aki lemondd rola csak azert, hogy nyugodtan zulljon tovabb :((( En nagyon kiborultam.
2011. jan. 6. 08:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Több helyen is próbáltam elolvasni a hírt, de sajna nem elérhető az oldal.

A hozzáfűznivalóm annyi lenne, hogy sajna nekem nem kell a környezetemben messzire menni, ugyanis van egy kollégám, aki 20 évesen bevállalt a 40 éves palija mellé egy babát ( erre nem akarok kitérni, hogy miért, de elég annyi hozzá, hogy egyértelműen érdekből ), ivott - cigizett vele végig, 8 és fél hónaposan még mindig dolgozott, ráadásul éjszakásban is, ami törvényileg sem engedélyezett, de egy multiban sajna mindent szabad, az ő babája olyan kis súllyal született és annyira gyenge volt a szervezete ( képzelem, mitől ), hogy inkubátorba kellett tenni, pedig a 9. hónapban szülte meg.

Elképzelni nem tudom, ezekre az emberekre hogy lehet az "anya" titulust ráakasztani.

20 évesen itt tartani...

2011. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
S ennek a nem is tudom minek navezzem, mert NEM ANYA. Ez mar masodik gyereke :(
2011. jan. 6. 08:49
 10/15 anonim válasza:

Beteg májjal és epével jött világra ugyanis a most alig féléves Hanna, akinek, ha három hónapon belül nem kap új májat, nincs esélye az egészséges életre. Ráadásul nem elég, hogy Hanna anyja masszívan ivott és dohányzott a terhessége alatt: a nagybeteg csecsemőt néhány hetes korában magára hagyták a kórházban. A védtelen apróságot végül mostohaanyja vette magához Kiskunhalasra.

- A párom előző házasságából született fia és annak barátnője Hanna szülei - mesélte a nagymama, Ildikó (47), aki szeptember 10-e óta már Hanna gyámja.


- Zsuzsa (19), az anyuka akkor tudta meg, hogy várandós, amikor részegsége miatt egyszer kórházba kellett őt vinni, és az orvosok megállapították, hogy egy magzat növekszik a szíve alatt. A fiatal anyának Hanna már a második gyermeke, már 14 évesen is világra hozott egy kislányt - tette hozzá.

Amikor kiderült, hogy a néhány hetes kisbaba nagyon beteg, egy fővárosi kórházba vitték a gyereket. Ide még vele ment az édesanyja, ám amikor napokkal később a nagyszülők meglátogatták a csecsemőt, döbbenten vették észre, hogy a kis Hannával senki sem törődik, például napok óta nem cseréltek rajta pelenkát. Ekkor döntötték el: magukhoz veszik a gyereket.


Amint arról a Baon.hu beszámolt, ha sikerül megfelelő donort találni a kislánynak, Németországban műtik majd meg. A nagymama, Ildikó szívesen adományozna szervet, és a családjából mások is jelentkeztek, hogy segítsenek. Ám a vizsgálatok még folynak, így egyelőre nem tudni, van-e köztük olyan, aki alkalmas lehet arra, hogy a mája egy részét a babának adja. Ha egy rokonnál sem sikerül egyezést találni, akkor marad a várólista, abban van a nagyszülők minden reménye.


A helyi védőnő nem akart nyilatkozni, annyit azonban elmondott, hogy szerintük az anya körülményei csak a beteg kisbabára nézve veszélyesek, az ötéves kislánynak megfelelnek.


- Igaz, hogy ittam, de tudok én gondoskodni a gyerekeimről - ezt mondta a Blikknek Zsuzsa, az édesanya. – Vissza is szerzem a kislányomat!

Cs. Á.–B. A. Zs.


Én még ilyet komolyan mondom nem láttam.. :@ Vannak olyan emberek,akik bármit megadnának egy babáért,BÁRMIT,az Isten rajtuk nem segít,az ilyeneknek meg van és így bánnak vele.Az Isten úgy is visszaadja mindenkinek.Én mindig ezt mondom

2011. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!