Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció helyett barnázás?

Menstruáció helyett barnázás?

Figyelt kérdés
28 nappal számolva vasárnapra kellett volna megjönnie, mindig úgy jött meg kivéve múlt hónapba, akkor sajnos 33 napra megjött igaz végig erős görcseim is voltak. Most a 30. napon vagyok tegnap este lettem figyelmes egy pötty halvány barnaságra a wc papiron, ma úgy szinténn 3 csepp halványság. Kedváltozásim vannak, nem szoktam visszaszólni hisztisen a munkatársaimnak ma sikerült kettőnek is..utána meg vigyorogtam. Étvágyam semmi sincs pedig ilyenkor állandóan eszek csak. Másfél éve próbálkozunk, egyszer volt vetélésem sajnos, spontán az 5. hétbe :( Olvastam, hogy nem normális a barnázás sem, mégis sok nő tünete. Görcsnek nem neveuhető érzéseim vannak időközönként. Várjak még pár napot vagy tesztelhetek már? Őszintén bevalva rettegek a negatívtól :( várom a pillanatot, hogy erős pozitív teszttel ébreszthessem a párom. Ebbe a hónapba nem figyeltem a peteérésem, csak önfeledten szeretkeztünk minden nap, utána néztem, hogy végig terhességre esélyes napok voltak. Mit gondoltok ezzel el szúrhattuk, hogy mindennap volt aktus vagy végre az egymás iránti vágyból és nem a babára feszülésből lehetségesebb a baba?

2015. máj. 12. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a mrnsi VÁRT napján volt barna folyásom,de az csak 1 napig tartott azóta nincs is.

Es most 8hetes terhes vagyok :)

2015. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!