Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babavárás, aggodalmasság,...

Első babavárás, aggodalmasság, gond lehet vagy ne aggódjak normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 éve várunk egy kis jövevényre és úgy néz ki most sikerült, április 3-án volt utoljára meg most vasárnap kellett volna elmúlnia a mensinek ami ugye meg sem jött :) hétfőn teszteltem és nagyon hamar erős kétcsík lett (4tesztem is) :D Nagy boldogság, de azóta izgulok, hétfőre kaptam időpontot a dokihoz.tegnapig fájdogált az egész alhasam, mintha megakarna jönni, de sokkal enyhébben, ma pedig egy pontban szúr bal oldalt megállás nélkül ez is csak annyira, hogy érezzem, tehát nem elviselhetetlen. Sajnos izgulok és olvasgatok és olvastam hogy ez lehet méhen kívüli is. így az érdekelne, hogy ez teljesen normális vagy ne aggódjak hétfőig esetleg addig amig nem jelentkezik vérzés vagy erősebb fájás? Nem szeretnék nagyon aggódni az sem tesz jót, de zakatol az agyam :) Nagyon szeretném, hogy minden rendben legyen.

2015. máj. 13. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ne a mehen kivuli terhessegre gondolj egybol. az elso trimeszterben a meh izmok-szalagok tagulasa is "fajdalmat" okozhat ami egy termeszetes dolog.
2015. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, igyekszem nem aggódni :)
2015. máj. 13. 09:54
 3/17 anonim ***** válasza:

Eloszor is gratulalok!

Csak pozitivan, minden a legnagyobb rendben lesz! :)

Vegyel be magneziumot, az enyhiti a mindjart megjon erzest, nekem nagyon soakt segitett.

Boldog babavarast :)

2015. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Remélem segít a magnesium, a boldogság meg megvan :) Csak ne lennék ennyire türelmetlen :D
2015. máj. 13. 10:10
 5/17 anonim ***** válasza:
Az elso terhessegemnel azt hittem sosem telik el az a bizonyos 12 het. Gorcsoltem, verezgettem, rettegtem, h baj lesz, aztan minden rendben lett. masodiknal mar eszembe sem jutott, hogy barmi baj lehetne :-). Szoval nyugi, ez az erzes teljesen normalis, szokja a szervezeted a feladatod, nyulnak a szalagok, no a meh, ez ilyen lesz eleg sokaig. A magnezium nekem is mindig segit, b6 meg is nyugtat! :) csak pozitivan, ez a legszebb idoszak az eletben!;)
2015. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom rengeteget lehet ezekről olvasni mégis annyira megnyugtató úgy olvasni, hogy nekem írjátok :) Nagyon köszönöm és jó tudni, hogy ez mind mind normális dolog ilyenkor :) Szép napot nektek.
2015. máj. 13. 10:56
 7/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok! :)

Ne gondolj semmi rosszra, míg nem voltál orvosnál! Az első 10-12 hétben nekem is voltak enyhe görcseim (vérzés és egyéb panasz nélkül), de már az elején mondta a doki, hogy ez előfordulhat, ahogy a méh növekszik és rendeződnek át a dolgok.

2015. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia! Normális a görcsölgetés, csak az nem, ha nagyon erős, illetve vérzés, vagy barnázás kíséri. Nekem is volt sokat az elején görcsöm, sőt az egyoldalú fájdalom is megvolt, és mint kiderült, azon az oldalon szabadult ki a pete, és ott indult be a sárgatest termelés, azért fájt.minden jót, sok egészséget. Üdv :30 hkm
2015. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódjál! A hasszúrásból lesz még több is :-)


Egyébként meg gratulálok!

2015. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)Várom a hétfőt, hátha lát már valamit a doki :) nekem egy kis foltocska is megtenné :D
2015. máj. 13. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!