Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a párom azt mondja, hogy...

Ha a párom azt mondja, hogy neki nem kell ez a gyerek és vetessem el, akkor nagy a valószínűsége, hogy amikor megszületik akkor se fogja megszeretni?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első,de ő még nem akarja azt mondja vetessem el es hogy rá majd ne is számítsak hogy segít a babával kapcsolatba.

viszont én megtartom. Csak az erdekelne,hogy ha ilyeneket mond akkor valószínű,hogy sose fogja megszeretni????


2015. máj. 13. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a körülményektől nagymértékben függ.

Ha például azt füllentetted, hogy te védekezel, és szeded az antibébit, de közben nem szedted, átdobtad, és a pasid akarata ellenére teherbe estél, akkor egyenesen gyűlölni fogja a gyereket ha mégis megszülöd, és a bíróságra hurcolod majd gyerektartásért.

Ezekután még akkor is óvszert fog húzni, ha valaki előtte veszi be az antibébit...

2015. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, de az sem hogy téged is szeretne ez a pasi.
2015. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

addig fogja szeretni, míg nem tartozik felé felelősséggel


tehát pl hétvégén babusgatja ölelget, ő a mindene, de közben iskolatáskát sem akar venni neki, gyerektartással mindig késik,de azt mondja szereti..



szerintem csupán felelősséget nem akar vállalni már most kijelenti.

2015. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
utolsó vagyok, én ismerek ilyen helyzetet, ott nagy segítség az "anyós", mert nagy tekintély a fia előtt és úgy ahogy a tisztességre tanítja a fiát, aki ezért úgy ahogy odateszi magát a gyereke miatt, de szóval hatni kell rá.
2015. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem fog ebből semmi jó kisülni, ha már most ezt kijelentette. Haragudni fog rád is, hogy nem azt csinálod, amire kért. Még ha meg is szereti a gyereket, akkor is lehet válás belőle, és hétvégi apuka lesz. Amit meg nem kívánok egy gyereknek se.
2015. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Te komolyan tönkre akarod tenni három ember életét?
2015. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!