Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki várja még 2016 januárra a...

Ki várja még 2016 januárra a babáját?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek magatokat? Hanyadik terhesség? Van kedvetek egymást "végig kísérni" a terhesség alatt?
2015. máj. 15. 08:53
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
Ha minden jól alakul akkor én :) Január közepére. Sokadik terhesség, de egy kisfiam már van. Mesélsz te is magadról ?
2015. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
De jó! Én januar 8ra varom de 25en ez meg valtozhat az uh-n :) 2. terhessegem es van egy 19 honapos kislanyom :) Hogy erzed magad? En elvileg ma vagyok 6 hetes. Meg nem igazan hozom nyilvanossagra de jolesik beszelni rola foleg hasonlo kismamakkal :)
2015. máj. 15. 09:35
 3/57 anonim ***** válasza:
Én vasárnap töltöm be az 5. hetet így január 15-ét számoltam.:) Hét elején iszonyat fáradtság, álmosság volt rajtam, kis émelygés is volt kb ennyi. Az én kisfiam 15,5 hónapos.
2015. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim válasza:

Sziasztok!

Elvileg ma vagyok 5 hetes. A dokim nyaralni van úgyhogy hétfőn megyek hozzá!

Szeretném kérdezni, hogy nektek mikor mutatott előszőr a teszt? Nekem a nem várt előtt 5 nappal már mutatott a teszt, igaz halványan. Nekem ez az első babá.

2015. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:

Én 4 nap késés után teszteltem. De elég halványka. Ma is néztem egyet de ugyanolyan halvány, remélem nincs baj.

Szerintem 5 hetesen korai még menni, mert max petezsákot lát, 6 de inkább 7 hetesen már szívhang is lesz, szerintem akkor jobb menni. ;)

2015. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim válasza:

Voltam e hó 4 én dokinál és feírt hormon gyógyszert, mert már régóta nem jött össze a baba. Akkor kelett volna elkezdenek szedni mikor megjön, de hála istennek nem jött meg. :)

5. én hányingerem volt, meg van is folyamatosan, meg nem bírtam elviselni a meltartót, de azóta sem és a munkatársam kiment a gyógyszertárban és hozott nekem egy tesztet, még hülyének is néztem, hogy fölösleges megcsinálni, úgy is negatív, hát nem lett az. :)

2015. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
De izgi! En 2 nappal a nemvart elott teszteltem halvany pozit es meg aznap vettem egy digitalis clear blue tesztet az 1-2 hetes terhesseget jelzett. 2-3 nappal kesobb eros csikom lett :) En is 7 hetesen megyek uh-ra eloszor hogy legyen szivhang. :) En sokat szedulok es almos vagyok folyton. Neha emelygek de nem veszes. Elso terhessegem alatt nem hanytam. Remelem most is meguszom. Regota probalkoztok? Hany evesek vagytok?
2015. máj. 16. 01:02
 8/57 niiiiki válasza:
Sziasztok. Elméletileg én is akkora várom. Már láttuk a petezsákot hétfőn, csütörtökön lettem 6 hetes. Nagyon félek, mert. Hétfőn megyek legközelebb és szívhangnak kellene lenni de rettegek h nem lesz! Nektek mekkora a petezsák?
2015. máj. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
En penteken voltam 6 hetes de meg nem volt uh-m. 25-en lesz az elso. En is izgulok de bizakodo vagyok. Neked is nagyon drukkolok! Irj majd mindenkepp! Amugy hogy erzed magad? Elso babu?
2015. máj. 16. 07:25
 10/57 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)

Én 27 éves vagyok :) ez volt a 7. próbálkozós hónap.

2015. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!