Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok januárra kiírt...

Hogy vagytok januárra kiírt kismamák?

Figyelt kérdés

Hogy álltok a készülődéssel? Mindent megvettetek már a babának? Mosás, vasalás? Kórházi csomagot mikor pakoljátok össze?

32 hetes kismama



#kismama #kórházi csomag #januárra kiírt
2014. nov. 21. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Néha eléggé hamar elfáradok, még dolgozom- remélem dec közepéig bírni fogom. A babaágyat és pelenkázót megrendeltük, még várjuk. Babakocsi még nincs, lehet változtatnom is kell a döntésemen. Ruhák, egyebek nagyjából megvannak, bár azért még van mit vásárolni. A kórházba meg azt se tudom még mit kell vinni szóval nincs még csomagom. A babacuccok egy részét kimostam,vasaltam vásárlás után, de nagyobb része a komódban várja hogy sorra kerüljön, ezt szerintem majd januárban csinálom meg. És Te hogy állsz? (31 hkm)
2014. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök, hogy írtál!

Nekem már van egy kislányom, a tesó is lány lesz, úgy hogy a nagyobb dolgok megvannak (babakocsi, kiságy, kád stb..). Bár még nincsennek áttörölve, rendbetéve. Néhány ruhát kellett vennünk, mert a nagytesó nyári baba volt. Még nem mostam ki a ruháit, csak az overálokat, meg a plédeket. Kórházi csomagomat elkezdtem összekészíteni egy fiókba, de még a negyede sincs meg. A lányom jó 3 héttel hamarabb jött (előző nap fejeztem be a dolgokat), így most is a 35-36. héten készen akarok lenni mindennel. Jobb, ha időben megcsinálja az ember, mert utána csak a kapkodás van.

Boldog babavárást, és jó készülődést kívánok neked!

2014. nov. 21. 09:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok

De jó már második, gratulálok :) én is kislányt várok, nekem az első baba lesz. Az eszközök beszerzését hagytuk a végére, mert abban vagyok a leg tanácstalanabb, kell-e meg milyen legyen. Cumisüveg, mellszívó ilyesmi. És hát a babakocsi...nálunk nincs a családban, barátoknál kisbaba így mindent meg kell vennünk, egyrészt jó, másrészt meg ugye...nem csak a pénzügyi része hanem hogy senki nem mondja hogy nézd itt egy légzésfigyelő mi is ezt használtuk tök jó volt, kölcsönadom. Vagyis tapasztalatot sem kapok senkitől.

2014. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gondoltam bepofátlankodok,remélem nembaj,mi dec 27-re vagyunk kiírva :)

Nekünk a babaszoba teljesen készen van,a kórházi csomagot kell még összeraknom,plusz megvenni magamnak amit beviszek.. nagy nehezen fogok bele,mert csak nagyjából tudom mit is akarok venni :))

Ki,hol szül? :)Én Bp. Bajcsy :)

36hkm

2014. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi 32 hetesek vagyunk :) Babakocsi,bölcsö,ruhácskák egy része megvan. Pont tegnap rendeltem a netröl egy csomagot,ágynemüvel+huzattal,pléddel és még egy pár aprósággal. Ez az elsö hetem h nem dolgozom,igy még most nagyjából élvezem h pihenhetek. Úgy terveztem h a 35-36. hétre mindennel kész szeretnék lenni,mert soha nem lehet tudni mikor jön a baba :)

Szóval lassacskán elkezdem mosni-vasalni a ruhácskákat.

En külföldön fogok szülni és itt mindent adnak a kórházban,nem kell összekészíteni csomagot. Babahordozót és kisruhát kell csak bevinni.De azért lehet "becsempészek" 1-2 általam fontosnak tartott dolgot is.

Nekünk kisfiunk lesz,elsö baba és nagyon várjuk már <3


Ti tudtok esténként aludni??? Mennyit mocorog a babátok?


Üdv:K.

2014. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 31 hetes vagyok,január 21.-ére vagyok kiírva az első babánkkal.Kislányunk lesz.Egy hete álltuk neki a baba szobának,egy festés már megvolt,de még egyszer végig kell majd rajta menni.A nagyobb dolgok már mind megvannak,mert mind 2 testvéremnél lányok vannak,és mivel már egyikük sem tervez többet,így minden átruháztak rám.Egyedül kiságyat kellett vennem,de azt is sikerült találnom olcsón teljesen újszerű állapotban. A babának nagyjából már minden megvan,majd ha elkészült a baba szoba a jövő hónap elején,és mindent a helyére pakolunk,akkor majd látjuk,hogy mire lesz még szükség,mert egyenlőre fogalmam sincs róla.A nővérem meg anyukám közölte,hogy egyenlőre semmit ne vegyek,majd ha csináltunk egy leltárt,hogy mi van mi nincs,akkor gyorsan beszerezzük.Kicsit lelkiismeret furdalásom is van emiatt,mert így nem foglalkoztam a baba holmikkal,és még egy baba üzletbe sem mentem be,és nem is nagyon hiányzik,hogy ellátogassak egybe-kettőbe.Emiatt olyan érzésem van mintha nem is várnám őt,pedig már régóta vártunk rá...

A kórházi csomagomnak még nem álltam neki,szerintem jövő hónapban is bőven időben leszek vele.

2014. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia! Örülök, hogy te is írtál!

Én Debreceni vagyok, és a Klinikán fogok szülni, január 15-re vagyok kiírva.

Kedves első, ha van valami kérdésed, írj nyugodtan, ha tudok segítek!

Nálunk a családban van már néhány gyerkőc, igaz mind fiú (a lányom volt az első lányunoka), de mindenkitől kaptunk kiegészítőket, ruhákat, amiket itthon simán ráadok a gyerkőcre.

A kórházi csomaggal kapcsolatban csak annyi, hogy ha valami mégis otthon maradna a párotok bármikor be tudja nektek vinni. Mindenkinek jó készülődést, és könnyű, gyors szülést kívánok! :)

2014. nov. 21. 12:04
 8/11 A kérdező kommentje:

Hú, de jó hogy ennyien írtok! Csak közben a kislányom szólt, hogy éhes a pocakja, úgy hogy most kajcsi idő van!

Amit lesz időm végigolvaslak titeket! Addig meg írjatok még többen!!! :)

2014. nov. 21. 12:14
 9/11 A kérdező kommentje:
Végre eljutottam ide! Aranyosak vagytok, hogy írtatok! Mindannyian izgalmas időszak előtt állunk! Jó egészséget kívánok nektek!
2014. nov. 21. 18:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én január 9-re vagyok kiírva, kislányunk lesz, elsö baba. Én is a debreceni klinikán fogok szülni. :)

Nagyjából kész a babaszoba, a kórházi cucc egy része megvan, de még nem minden. Lassan elkezdem kimosni-vasalni a ruhácskákat. :)

2014. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!