Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januárra kiírt kismamik, hogy...

Januárra kiírt kismamik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Én már egyre türelmetlenebb vagyok!Nem bánnám,ha karácsonyra kint lenne.Január 11-re vagyok kiírva.

2014. nov. 30. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy hozzászólok,de ilyenkor mindig eszembe jut,amikor én vártam a lányomat,Januárra. :)

Imádtam és bíztam benne,hogy karácsonyra kibújik,nem így lett.

Január 11.-én született végül!

Könnyű szülést nektek!

2014. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én január 21-re vagyok kiírva.Kb.2 hete még azt mondtam,hogy remélem januárig bent marad,de néhány napja eléggé nehézzé vált minden.Összeszedtem valami vírust másfél hete,és ez rengeteget kivett belőle.Nem tudom van e köze hozzá,de azóta már egy 10 perces sétától kőkemény a hasam,a rengeteg erőltetett köhögéstől már fáj a hasizmom és a rekeszizmom,és tegnap újra hányni kezdtem.Sosem viseltek meg ennyire a betegségek,de most minden nehezebb,a háztartást is eddig simán elláttam,az előbb mosogattam el,és utána úgy estem be az ágyba mintha maratont futottam volna.Egész nap csak aludnék legszívesebben.

2014. nov. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Mi 17-re vagyunk kiírva és már én is olyan türtelmetlen vagyok. Én szeretném h hamarabb jöjjön,túlhordani nem akarom,de persze tudom ez nem kivánságmüsor...


Kedves második,ilyenkor egy megfázás nagyon el tudja gyengiteni az embert. én is nemrég voltam megfázva,háát borzalmas volt...Jobbulást!

Én is kfáradok hamar és sokszor nincs is kedvem semmihez. pl jön a karácsony de én még nem vettem senkinek semmit.egyszerüen nincs kedvem vásárolgatni.


És jóslóitok vannak már? Befordult már a babátok? És mennyit mozog?? Bocsi a sok kérdésért...de ezek nagyon foglalkoztatnak mostanság.

Nekem már vannak vmiféle összehúzódásaim,föleg esténként. És ma még a kórházat is megjártam mert nem akart megmoccanni az egyébként aktiv babám....Szoval mindig van min izgulni,már nagyon szeretném ha január lenne és végre a kezemben tarthatnám! :)

2014. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jóslóim még nincsenek,legalább is nem vettem észre.Csak keményedek,de azt nagyon.Változó,hogy mennyit mozog,ma aktívabb volt,tegnap és tegnap előtt kicsit kellett macerálnom,hogy jelezzen.Kedden voltunk 32 hetes uh-n,már be van fordulva,a lepény hátsófali,szóval eddig úgy tűnik nem lesz gond,és simán szülhetek majd.
2014. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 12-re vagyok kiírva. Dec. 23-ig még munka, addig időm nincs sajnos a babára koncentrálni. Tegnap talán volt egy jóslóm, de nem vagyok benne biztos. A baba nem fordult még be, de a mozgás egyre nehezebb vele, aludni már nem annyira kellemes, megfordulni az ágyban borzalmas. Örülnék én is, ha december végén kibújna.
2014. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 12-re vagyok kiírva :) Egy hosszabb séta már engem is elégé lefáraszt, a lépcsőzésről nem is beszélve... mintha elfogyna minden erőm. Elég sokat fáj a csontom odalent, főleg amikor egyik oldalról a másikra fordulok az ágyban. Nap végére néha a derekam is picit fáj, de az még nem vészes :) Lehet én vagyok az egyedüli, de én örülnék ha még bent maradna legalább Január első hetéig :) :D

2014. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!