Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen nincs tünetem. Nem baj?

5 hetesen nincs tünetem. Nem baj?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok és semmi tünetem nincs.

Nem vagyok kivános az nem gond????

Kicsit idegesit hogy semmi tünetem nincs. félek hogy gond van


2015. máj. 15. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Semmi baj!majd 8. Het korul jon a hanyas stb.
2015. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszönöm!!!

Olyan fura hogy semmi bajom.

az se baj hogy nem vagyok kívános???

2015. máj. 15. 19:59
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

NEM.


A terhességgel nem feltétlenül jár bármilyen kísérőtünet. Ennyire koraterhesen pedig eleve NINCS tünet. Nyugodj le.

2015. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én is 5 hetes vagyok,ma voltam ultrahangon. eddig a babát sem látták.Nekem sincs semmi tünetem,de tényleg semmi.Már féltem, hogy nem is vagyok terhes a pozitív tesztek ellenére!
2015. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél más. Az 1. trimeszterben nekem annyi tünetem volt, hogy enyhén görcsölt néha a hasam, illetve aluszékony voltam. Soha egy hányinger/hányás, szédülés stb.
2015. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Majd lesz még, örülj neki! Vagy nem is lesz. Az is normális.

Amúgy kivanossag.. Én 20 hetes vagyok és még most sem vagyok az. Sőt, étvágyam sincs.

2015. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest 3 naponta felteszik...
2015. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Masodik terhessegemet elem jelenleg. Az elsovel demmi bajom nem volt sokat aggodtam mint te hogy baj van. Nem volt. (fiu lett)

Most 16 hetes vagyok,6-9.het pokoli volt. Kb alig volt erom a sok hsnyastol es emelygestol majd gyomorsav.

fogytam 3 kg-otm

szerinted melyik allapotnak orultem jobban?

2015. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem baj. Jobban örülnél, ha minden reggel, este, és közben bármikor lógathatnád a wc-be a fejed? Ugye hogy nem. Nekem is annyi tünetem volt össz-vissz, hogy az 5. hétben hamarabb álmosodtam, este 10-re általában már lefeküdtem. Azóta eltelt 10 hét, és semmi más nem jelentkezett.
2015. máj. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Sajnos volt már egy vetélésem és négy év várakozás után jött most az én babám. Azért aggódom ennyire!!

Mindenkinek jó baba várást kívánok!!!

2015. máj. 16. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!