Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok, két napja...

5 hetes vagyok, két napja eltűnt az összes terhességi tünetem és a teszt amit próbaképpen csináltam, halványabb lett. Lehet még esélye a babócának?

Figyelt kérdés

A 4. héten határozottan szédültem és nagyon érzékeny volt a mellem, most az 5. héten vagyok és szép lassan elmúltak a tüneteim! Nem érzem hogy terhes vagyok. Az első terhesteszt amit 4. héten csináltam erősen kijött a 2. vonal. Most viszont kiváncsiságból csináltam még két tesztet, hogy mi lehet már, miért múltak el a tünetek, és sokkal halványabb lett a csík.

Pár napja görcsöltem is, mintha meg akarna jönni, de az is elmúlt, vérzés vagy barna folyásom egyáltalán nem volt (csak kicsi fehér).

Holnapután megyek dokihoz, de nagyon lehangolódtam, nem tudom mire számítsak. Egyáltalán tudni fog valami érdemi információt mondani vagy látni valamit 5 hetesen..?

Egyébként engem nem is a halványodó csík zavar a legjobban, hanem hogy már nem fáj a cicim..



#terhességi teszt #halványodó tesztcsík #halványodó terhességi csík #halványodik második csík #halványodó második csík #terhességi tünetek enyhülése 5 hetesen
2014. szept. 16. 10:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

hmm...bízzunk a legjobbakban, szorítok neked

ugyanolyan fajta volt a teszt? mert én is jártam úgy hogy az egyik erősebben mutatta a másik halványabban

2014. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanaz.
2014. szept. 16. 10:36
 3/21 anonim válasza:
Nem szazas de lehet hogy veteltel... ha szeretned megkerdezhetem noveremet, orvosin tanul
2014. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem túl biztató...:( majd írd meg mit mondott a doki.
2014. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De ha elvetéltem volna nem kellett volna vérnek vagy legalább barnás folyásnak jelentkeznie? Semmi ilyesmim nem volt. :/
2014. szept. 16. 10:52
 6/21 anonim ***** válasza:

A terhesègi tünetek jönnek mennek, az nem mèrvadó, a terhesègi tesz halvànyulàsa az aggasztó....drukkolok, hàtha csak a tesz minõsège volt màs...

Èn pl az elsõ 2 hètben voltam rosszul, feszült a mellem utànna elmúlt elõbsem jött a 14hètig.

A hasam 3 hètõl az 6ig görcsölt nem napi szi ten de azèrt 3 naponta elõjött rendesen.

A hèten vèreztem .....

Mègis lett baba, tesztet az elsõ szívműködèst is mutatò ultrahang utàn nem csinàltam.

2014. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy elvetéltél volna, de ha elhal a terhesség, magától elindul a vetélés jobb esetben, annak pedig vannak kellemetlen tünetei

Fogalmam sincs a doki mit tud majd mondani, mert nekem a 7.héten lett csak szívpulzálás, addig én is paráztam

2014. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem mindig jelentkezik, van hogy egyszerűen felszìvódikba petezsàk, vagy hogy napokkal kèsõbb vàlik le a mehfal, ilyenkor mèg nagyon aprò sejtcsomó nem kötelező a vèrzes, ràadàsul a hcg is lassan örül, ezèrt van hogy esetleges mùtèti beavatkozàs utàn is mèg hetekig lehet halvàny pozitív teszt....ilyenkor csak az ultrahang a mèrvadò.
2014. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Korai terhessegnel az is elöfordulhat, hogy egyszerüen a vizelben kevesebb volt akkor eppen a hcg. Melyik tesztet mikor csinaltad, es elötte mikor ittal utoljara e smikor voltal pisilni?
2014. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Első teszt 4. héten du. pisiből erős vonal.

Második teszt reggel 5. héten azaz ma.

Azért fura mert reggeliből jobban ki kéne mutatnia..

2014. szept. 16. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!