Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen normális a sok...

30 hetesen normális a sok folyás? Más is szenved tőle?

Figyelt kérdés
Kedden leszek 31 hetes, és egyre több folyásom van.hol vizes, hogy kicsit tejszerű. Eddig is volt sok,de mintha egyre több lenne. Már egy csomószor kaptam rá kúpot, de mindig visszatért.
2015. máj. 16. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egyre több van bár én még csak 21 hetes vagyok. Két hete megnézettem magam dokival, azt mondta ez normális és majd ne lepődjek meg ha egyre több lesz. De ha aggódsz akkor nézesd meg magad ha legközelebb mész vagy ha nagyon aggaszt hamarabb, legalább hogy megnyugodj.
2015. máj. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Normalis, es tenyleg egyre tobb lesz. En is mondtam a dokimnak azt mondta h ez termeszetes. Mondjuk en kaptam ra boraxos kikevert kupot, azt mondta hasznaljak el belole 4-5 dbot, attol jobblesz. Hat meglatjuk.... mar elegem van a kupozasbol :D 25hkm
2015. máj. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, igaz én is kaptam valami lacto-valami hüvelygélt ph-ra de attól még ugyanannyi a folyásom. :/ igaz ha semmi bajom akkor túl nagy csodát nem is vártam tőle.
2015. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi voltam 😀 30.hétbe lépek és nekem is sok a folyásom. De akkor normális ezek szerint 😊
2015. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És nektek is vizes?
2015. máj. 16. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nekem hol vizes, hol inkább ilyen tejes ahogy te is írtad. Nekem a tejszerű gyakrabbi.
2015. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább tejszerű szokott lenni
2015. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!