Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 65. napja nincs mensesem....

Viki_szabo kérdése:

65. napja nincs mensesem. Tesztek negatívak. Lehet még így is terhesség?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensesem március 15-én kezdődött, azóta nem jött meg. A ciklusom általában 28-30 nap. 4 tesztet csináltam, amik mind negatívak lettek. A héten voltam orvosnál, hasi és méhen belüli uh-t csinált, de nem mondott semmit. Annyit mondott hogy kb hetente csináljak tesztet és ha nem jön meg, akkor 1-2 hét múlva menjek vissza. Előfordulhat, hogy a teszt nem mutatja még a terhességet? Párommal voltunk együtt többször, de mindig védekeztünk. Valakivel fordult ilyen már elő?
2015. máj. 17. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A teszt már kimutatta volna, de az orvos is látja UH-on. Szerintem nem vagy terhes.
2015. máj. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hormon,vagy ciszta,stressz stb ezektől kimaradhat
2015. máj. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a tesztek is negatívak és hüvelyi uh-gal a doki sem látott semmit, akkor ez tutira nem terhesség.

Nem küldött el vérvételre? Ez inkább hormonprobléma vagy ciszta, de nem baba.

Jó lenne kideríteni, mi okozza a bajt, mert egy nemtörődöm doki csak felírja a Norcolutot, ami meghozza a vérzést, de a problémát nem fogja megoldani.

2015. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogyókúrázol véletlenül?
2015. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem fogyókúrázok egyáltalán. A doki mondta, hogy ne zárjuk ki a terhességet, ha április végén történt esetleg valami baleset szex közben. Áprilisban volt egy pár napos csepegtetős menses, de az is egyik nap volt, másik nap nem. Sőt még a méhen kívüli terhességre is figyelmeztetett.
2015. máj. 17. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, fordult elő velem ilyen. PCOS volt. www.pcos.hu
2015. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne is ringasd magad terhességbe,ez nem az. Gondolom szeretnél nagyon az lenni de most neked itt nagyon nem baba van a helyzetbe. A teszt már kimutatná ugyanis a szervezet olyankor HCG hormont termel,olyan meg nincs hogy terhesség HCG hormon nélkul
2015. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es! Éppen ellenkezőleg, nem szeretnék még bőven babát. Csak először a terhességre gondoltam még annak ellenére is hogy párommal mindig védekezünk. Valamint zavar hogy eddig soha nem fordult ilyen elő hogy ennyit késsen és az orvos sem mondott semmit szinte. Ideges vagyok amiatt, hogy nem tudom mi van velem.
2015. máj. 19. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!