Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen is a jósló fájás?...

Milyen is a jósló fájás? Létezik hogy 31 hetesen napi 3 magnerot mellett jósló fájásaim vannak?

Figyelt kérdés
Kora terhességem alatt nagyon sokat görcsöltem, mert rossz magnéziumot szedtem, 17 hétig. Majd váltottam a magnerotra és abba maradtak a görcsök. Most 2 napja minden eset délután apró görcseim vannak, mensi szerüek. A hasam alján, oldalt érzem. Ezek azok a görcsök? Nem korai?
2015. máj. 19. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Apró nem tudom mennyire jósló.

3 magnerot nem sok, lehet emelni. Elvileg egy szemben 32 mg magnézium-ion van, 400 mg szükséges kismamáknak. Szerintem simán megpróbálhatod kettesével szedni, napi 3x2-t már ha a magnerotnál szeretnél maradni.

2015. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok és nekem is pár napja görcsölget a hasam.Én is a jóslóra tippelnék. Én a magnosolv granulátumot szedem,de nekem azt javasolták hogy 2 naponta 1-et igyak belőle mert elég sok a hatóanyag benne + én az elevitet is szedem amiben szintén van magnézium.
2015. máj. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én napi egy magnosolvot iszok.. Amig nem okoz hasmenést addig nem sok. Talán 375 mg ami sosem fog 100%-ban felszivodni. Jó ha 300 mg van benne, én gravidát is szedek (125 vagy mennyi van benne) és semmi bajom. De a vesek is ilyenkor az eredetinel kevesbe hasznosítják a magneziumot igy te is ha görcsölsz még így is akkor napi egyet is lehet amíg nem okoz hasmenést. Az már a túladagolás tünete.
2015. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!