Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy a nap 24...

Normális az, hogy a nap 24 órájában rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok.Folyamatosan rosszul vagyok,még éjjel is.Hányinger,hányás,émelygés,semmihez nincs erőm,nem tudok semmit csinálni.Egész nap csak feküdnék.Mivel tudnám csillapitani?Meddig tart ez még?
2008. aug. 30. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanígy voltam,de a 11. hét után egyre jobb lett.Igaz néha még előjön,de egyre ritkábban.15 hetes babaváró

2008. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia.először is kitartást.sajna én is igy voltam kb 5 hetes korom óta.még a sima vizet is kihánytam.már majdnem korház lett a vége mert annyira nem maradt meg bennem semmi.és próbáltam én mindent.a sima háztartási kekszet,a kefirt,a jéghideg italokat.sajna nekem semmi nem enyhitette a rosszulléteket.a dokitók kaptam b6-ot,az egy cseppet segített,és nem is árt.aludj amennyit csak birsz.ha dolgozol, irasd ki magad nyugodtan,buborékmentes ásványvizet igyál,kortyonként.és bármi ami az eszedbe jut és ugy érzed megennéd,azt vedd meg és edd meg.még akkor is ha késöbb kijön belőled.nekem a gondolataim, és az érzéseim sokat segítettek.amint rágondoltam valamire rögtön kiderült, hogy megenném, vagy nem.volt, hogy már a gondolátátol is hánytam.kitartást,és sok türelmet,ezekben az időszakokban.nekem 12 hetesen elmúlt,teljesen.elötte meg napok voltak amikor már nem hánytam,és nem voltam rosszul.ja,és kitettem az éjeliszekrényemre a babó kiscipőjét, hogy lássam a sok szenvedés értelmét,nekem erőt adott,és segített.boldog babavárást.

egy 22 hetes kismami

2008. aug. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan így volt és a 13. hét után szűnt meg teljesen. Ne aggódj ez teljesen normális, sajnos ezen az időszakon túl kell lenni.
2008. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Együttérzek veled! Nem könnyű ezen az időszakon túljutni, ilyenkor az ember úgy érzi sosem fog elmúlni. Pedig el fog! Én is nagyon hányós voltam, minden kijött belőlem, volt, hogy kórházba is kerültem.Ha van rá lehetőséged pihenj! Nekem -bármit is csináltam- nem múltak el a rosszulléteim. Többnyire a 14. hét körül már kicsit jobban lettem, s a 17-18. hétre pedig többnyire elmúlt. ( Már negyedszer csinálom végig). Kitartás! Boldog baba várást!
2008. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat.Nálam a B6 vitamin sem vált be.A legrosszabb,hogy aludni sem tudok max. 1 órát,éjjel is rosszul vagyok.Remélem hamarosan elmúlik..
2008. aug. 30. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a 10. hétben vagyok, és ugyanez a bajom - bár most már sokat javult. Kerüld teljesen a nehéz, zsíros, magyaros ételeket. Egyél kb. kétóránként, de ne sokat. Nekem így sokat javult, de sajnos elmúlni nem fog semmilyen csodaszertől.

Esetleg kipróbálhatod még a DM-ben kapható instant gyömbéres-mézes teát, ami kimondottan émelygésre való, terhes kismamák nyugodtan ihatják. Sok kismamának ez bevált, sajnos nekem nem, mert utálom a gyömbért, és nem bírom a szagát :(

2008. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én énekelni szoktam és próbálok nem erre gondolni

sajnos én sem látom a végét még a rosszulléteknek

5 heteske

2008. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én az 5. héttől a 13. hétig "szenvedtem", bár ez idő alatt pár praktikát sikerült kitapasztalnom. A gyógyszerek nekem sem használtak. Amit nagyon gyorsan észrevettem, hogy miután a terhesvitamin szedését abba hagytam, valamelyest jobb lett (nagy adagban tartalmaznak minden félét, nem biztos, hogy mindenkinek szüksége van a lóadag vitaminokra). A fűszeres, zsíros ételeket kerüld, egyél kis adagokat, sűrűn (tudom ez is nehéz ilyenkor). Nekem nagyon bevált a nagyon hideg szénsavmentes víz (szénsavassal ne terheld az amúgy is érzékeny gyomrod). Ha megkívánsz valamit, és jól is esik, ne egyél belőle túl sokat, inkább keveset de többször.
2008. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!