Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.3hete kezdődött, hogy az...

Kb.3hete kezdődött, hogy az utcán vagy közösségben rosszul vagyok, ha a párom velem van akkor is. Általában szédülök és úgy érzem mindjárt összeesek. Mitől lehet? 26hkm

Figyelt kérdés

2011. nov. 5. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia szerintem mérd meg a vérnyomásodat vagy esetleg valamilyen vitamin hiány.
2011. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A vérnyomásomat szoktam mérni, általában 100/60. Azt mondják, hogy a magasságomhoz képest jó (143cm). Vitaminokat szedek. Ez mindig csak közösségben fordul elő, otthon ritkán.
2011. nov. 5. 18:30
 3/14 anonim ***** válasza:
lehet,hogy kezdesz pánikbeteg lenni.
2011. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is erre gyanakszok!
2011. nov. 5. 18:47
 5/14 anonim ***** válasza:
én is az vagyok egyébként,nekem nyugtatót írtak fel de nem szedem,csak magne b6-ot szoktam,meg jártam pszichológushoz.
2011. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is szedek magne b6-ot, de nekem csak egy ideig jó kb.30 percig, aztán kezdődik előlről.
2011. nov. 5. 19:31
 7/14 anonim ***** válasza:

A vernyomasod milyen? Nem alacsony?

Mert nekem az alapban is, terhesseg alatt pedig meg jobban es gyakran volt ilyen, hogy megszedultem, elgyengultem es homalyosan (fekete foltosan) lattam terhesseg alatt akkor, amikor sokan voltak korulottem, hompolygott a tomeg, vagy akkor, amikor nagyobb, neonos vilagitasu aruhazakban sorbanallas kozben.

2011. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A 143cm-es magasságomhoz képest a 100/60 azt mondták, hogy jó. De valamikor lemegy egészen 80/60-ra.
2011. nov. 6. 06:44
 9/14 anonim ***** válasza:
szia.én is ilyen voltam.rettegtem h bárhol és bármikor összeesek.vérnyomásom annyi volt mint a tiéd tökéletes.míg az utolsó pár hétben már nem vettem be az elevitet és semmi bajom nem volt.nem tudom h ezt szeded-e ha igen próbáld ki h pár hétig nem szedsz belőle.remélem segítettem..
2011. nov. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak riogatni, de nálam így kezdődött a szociális phobia. /pánikbetegség/ Mielőbb érdemes felkeresni egy pszichológust, akivel tudsz beszélni róla. De gyógyszert ne kérj!!!!
2011. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!