Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Június elején születik a...

Június elején születik a kisbabám. Milyen ruhában hozzam majd haza?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez sokban függ, hogy mennyire lesz meleg és hogy mennyire tűz majd a nap. A kis fejére egy extra vékony füle sapit tennék én, egy vékony rövid ujjú body, valamint egy nagyon vékony rugdalózót, de ezt szerintem helyettesítheted ha nagyon meleg van avval ha adsz rá egy vékony csecsemőzoknit, és betakarod tetra pelenkával, gondolom úgyis kocsival viszitek haza.--) szerintem a pelenkás takarás jobb:)

Végül is nem attól kell félteni, hogy megfázik, hanem hogy a nap meg ne ,,süsse" a pici bőrét.

Nekem a nagyobbik decemberi, a kicsi áprilisi--) és nyáron alig volt rajta vlm!

Remélem tudtam segíteni! Üdv: Szilvi

Nekem

2010. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2010. febr. 25. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ksifiam tavaly június elején születtett, mikor jöttünk haza a kórházból, szép napsütéses idő volt, és jó meleg. Én adtam rá egy hosszúujjú bodyt és fölé egy ujjatlan rugdalózót, a fejére egy kis sapit, ez bőven elég volt neki.
2010. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is júniusba szülök, bár én a közepefele. Azt beszéltük itthon, hogy sapit meg rugdalózó, vékony sapi lesz egy takaró. Mondjuk autóval jövünk haza. :) 23+5hetes kismama.
2010. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jajj, én már alig várom, hogy június legyen!!! :)
2010. febr. 26. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!