Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hónapja csak szorongok,...

Egy hónapja csak szorongok, sírok, a családomban és vállalkozásunkban pont most kellett, hogy baj legyen. Félek, ugye idegileg egészséges kisbabám születik?

Figyelt kérdés
Annyira szeretném, hogy minden rendben legyen!!! 25. hétben vagyok a kisfiammal.
2008. febr. 15. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, egészséges lesz, nem lesz semmi baja. De próbáld meg megoldani/feldolgozni a gondjaidat, és legalább azon nem stesszelni, amin úgysem tudsz változtatni. Próbálj meg az Ő kedvéért megnyugodni, hogy legalább Ő jól érezze magát odabent.


Nem lesz semmi baja a kicsi idegeinek, ettől ne félj, de azt ugye tudod, hogy a folytonos stresszel növekedhet a koraszülés veszélye - ezért is próbálj meg túljutni rajta mielőbb, ha mást nem kérj akár baráti, akár szakmai segítséget.

2008. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát Én is ugyanebben a cipőben járok,jártam.Ma dolgoztam utoljára,de amióta terhes vagyok csak a baj éri a családi vállalkozást,és ez nagyon kihatott rám.Az a lényeg,hogy probálj ellazulni,igyál meg egy pohár bort 1 héten 2X a pároddal sokat beszélgess,és nagyon sokat gondolj a babára.Hogy minden rendben lesz,vele is meg veletek is.Olyan tevékenységgel foglald e magad legalább esténként ami leköti az agyad.Nekem a rejtvény bejött.Sok sikert és tényleg sokat gondolj a babádra.

28 hetes kismama

2008. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató szavakat, már ez is nagyon jól esett. Tudod, ilyenkor az ember annyira jól akarja csinálni,de vannak külső tényezők, amiken nem változtathatunk.
2008. febr. 15. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.nővéremmel is ez volt.akkor halt meg anyukánk.sajna ő a sok idegességtől 6 héttel korábban szült.azt mondta a doki ha időben elment volna akkor írt volna fel egy feszültségoldót és megelőzhette volna a koraszülést.de nem lett a babának baja.ici-pici volt.most 8 éves és pont akkora mint a társai.tudom ez nem valami biztató válasz.de jobb félni mint megijedni.ha kérsz valamit a dokitól,azzal nem ártasz.ő tudja mit szabad.természetes hogy aggódsz,hisz imádod a babádat.ne is lesz semmi baja a babádnak.max előbb születhet.de előzzük meg ezt.kérj tanácsot a dokitól.azt nem írom hogy nyugodj meg,mert ha olyan problémáid vannak úgyse menne.ezt nem tudjuk pszichésen irányítani.jó babavárást és kellemes még 15 hetet kívánok.
2008. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze egészséges lesz! ;) Az én anyukám amikor engem szült akkor igencsak sok stressz érte. Már a 6. hónaptól mostoha körülmények uralkodtak.... és egyszerre szült, vált érettségizett. És láss csodát semmi bajom! :) Bár hamar elkezdek stresszelni, de szerintem a világon semmi köze nincs ahhoz, hogy milyen körülmények között hordott ki anyu.

A másik meg az én férjem mindig azt mondja (és nagyon hálás is vagyok érte, mert jó irányba nevelt.. :), hogy attól, hogy idegeskedek, meg aggódok nem lesz se több pénzem sem a probléma nem oldódik meg. Tudom kicsit talán durva a példa de így van az, hogy ha 11.én a számlák befizetése után marad 1000 forintunk akkor már csak egymásra nézünk és röhögünk. Lehetne aggódni is, de mit oldanék meg vele??? Attól nem lesz több pénz a pénztárcába, inkább megpróbálok nem gondolni rá, és örülni minden másnak!!

kitartás!!! Vigyázz a kis fiókádra! ;)

22 hetes kismami

2008. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!Remélem minden megoldódik!!!Ajánlom neked is a kismama jógát!Nagyon jó,oldja a feszültséget.


10hetes kismama

2008. febr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Tündérek vagytok, hogy így megnyugtattok. Köszönöm Nektek!!!
2008. febr. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!