Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26-hetes kismama! Júniusban...

26-hetes kismama! Júniusban születik a kisbabám, de addigra lehet nem lesz már autónk! Hogyan hozzuk haza? Mi a célszerü? Ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
A korház kb 30-percre van tölünk!
2009. márc. 10. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, esetleg ismerőssel megbeszélni akinek van kocsija? vagy taxi? Én ezekre gondolnék, sétálva szerintem elég hosszú lenne!

Üdv: 28 hetes kismama

2009. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Egy ilyen fuvart szerintem családtag, barát de akár a szomszéd is szívesen bevállal, ha ideje megengedi.
2009. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Család, barátok?! Nekünk sem volt autónk, de legalább öten álltak készenlétben, hogy szóljunk amikor esedékessé vált a fuvarozás. Ha a családban és a baráti körben sincs autó, keressetek előre egy taxist, akivel megbeszélitek a fuvart.
2009. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Szuleitek, testvereitek, ismerosok, baratok, szomszedok, taxi! Millio lehetoseg van, te mar most ezen godnolkodsz?:)))
2009. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Szia,

Ha van olyan a közeletekben, akinek van kocsija, elfértek benne, akkor kérjétek fel rá, hogy esetleg...

Ha ilyen nincs, akkor taxi, persze, ha olyan helyen vagytok, ahol van taxi.

Ha az sincs, akkor nagyon lassan néhány óra alatt séta, ha tudsz járni.

esetleg betegszállító? ha erre igénybe lehet venni.

2009. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi taxit hívtunk, mert nem volt egy ismerősünk se aki elhozott volna.
2009. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért ne gondolkozhatnák ezen??Nem értem?Mindent elöre szeretek átgondolni!!Majd megoldjuk!Köszi a válaszokat...
2009. márc. 10. 15:31
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mindenképpen autóval vigyétek haza, mert ez a hosszabb séta még nem jó. Mármint a babákat fokozatosan kell a levegőhöz szoktatni! Bár már reméljük akkorra jó idő lesz, én is akkor szülök!
2009. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
első babával egy barátunk hozott haza, a 2.-nál pedig nem volt senki, így kénytelen voltam vonattal jönni, ez kb fél óra sétát, és negyed óra vonatozást jelentett. Nem lett semmi bajunk, csak jóval kényelmetlenebb, és kimerítőbb volt.(Augusztusban volt)
2009. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!