Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha ugyan ott érzed...

Normális ha ugyan ott érzed mindig a baba mozgását? Ráadásúl, hogy csak a hasam alatt? Mindenki írja, hogy a köldökénél gyomránál rugdos. Nekem mért csak a hasam alatt. Beszorúlt vagy mi van. Ez vicc volt).21hetes vagyok. Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, en is csak a hasam alatt erzem, ott is eleg ritkan, remelem ez nem jelent semmi gondot (21. het)
2015. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok, 10-ból 9-szer lent rugdos a baba. Maradék egy szokott köldök alatt lenni de az meg olyan gyengécskén érezhető, hogy max ha fekszem akkor veszem észre. :) ilyenkor általában keresztbe fekszenek a babák és azért érzed lent.
2015. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
A has alatt? Az mit jelent? A has alatt a csípő meg a lábak vannak...
2015. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egész végig csak a mellem alatt rugdosott, a pocakom legtetején. Nincs ezzel semmi gond. Majd ha megfordul, akkor fog máshol is rugdosni.
2015. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg?csípő lábak?hogy te milyen okos vagy:)
2015. máj. 20. 14:51
 6/8 A kérdező kommentje:

És nektek melső fali lepény van?? Nekem igen. Gondoltam hátha azért. Hogy csak ott nincs a lepény vagy vmi.

De úgy tudtam ilyenkor sűrűn forgolódnak. Akkor a helynek is változnia kéne ahol érzed nem?

Ti már kérdeztetek rá dokitól?

Köszi a válaszokat

2015. máj. 20. 14:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és.. Így nektek se érzi apa ugye?? Mert ott nem lehet nagyon kintről érezni. Tegnap nekem sikerűlt mondjuk..de..
2015. máj. 20. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nekem nem, hátsó fali lepényem van. Apuka érzi. UH-n szoktam látni hogy keresztben fekszik mindig, eléggé lent. Így engem nem is aggaszt. De ugye nagyon nagyon ritkán szoktam fentebb is érezni csak fekve és nagyon gyengén.
2015. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!