Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti ereztek / ereztetek hasonloan?

Ti ereztek / ereztetek hasonloan?

Figyelt kérdés
4 es fel honapos terhes vagyok de olyan a hasam mar mint egy 5-6 honaposnak. Buszke vagyok a pocimra meg arra hogy anya leszek de megis kozben ugy erzem magam mint egy felfujt balna ekkora hassal. Modt hogy jon a nyar kicsit irigylem a tobbieket hogy jarhatnak miniszoknyaban meg topban. En pedig ilyen hassal.. :/
2015. máj. 21. 09:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem, soha nem irigyeltem a többi nőt, hogy járhatnak topban:S


Én soha nem hordtam topot ugyanis, bár 50 kg voltam világéletemben, a 3 terhesség alatt átlag 10 kg-okat híztam.


Ez most erről szól.

2015. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én ezt kb 6-7 hónap környékétől éreztem, nyár volt és már semmit nem tudtam felvenni amiben ne lettem volna "bálna". Irigyeltem én is a csajokat, meg a csinos, szupervékony kismamákat :D.. amúgy én is büszke voltam a pocimra, de nyár végén már kicsit nyűg is volt..
2015. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én megértem.

Pont reggel éltem át egy súlyos "gardróbválságot".

Semmi nem jön rám, ami igen, abban kétszer akkorának látszom. Egy kényelmes melltartót se találtam (holott egy hete vettem nagyobbat, de az is nyom és ennek még úgy sem örülök, hogy 65AA-ról indultam).

Nehéz úgy öltözni, hogy jól érezzem magam a bőrömben.

És ez nem azért van, mert ne várnám, vagy ne akarnám a babám igazán.

2015. máj. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is tök nagynak látom a hasam, szerintem nagyobb mint kellene lennie. Tisztára kétségbe vagyok esve, hogy mekkorára növök még és mindig az van bennem hogy ez inkább háj mint a gyerek. Mondjuk nekem sikerült olyan ruhákat vennem, amik nagyon csinosak, nagyobb hassal is lehet majd hordani meg terhesség után is, mivel rugalmas anyag.
2015. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Hat nekem lapos a hasam es hordhatok barmit,de en megbteged irigyellek ha ez megnyugtat. Bar mar nekem is gombolyodne a "balna pocak". Ugy irigylem a kismamakat ha szembejon egy. :D
2015. máj. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hat ha szembe jon egy szembejon egy szep nagy pocakos kismama en is nagyon irigylem es csodalom. Mindig is tetszett a terhes has. De ha benne van az ember ebben es nemcsak kivulrol figyeli, teljesen mas mint amilyennek kepzeltem. Sovany letemre mindig 45- 47 kg kozott voltam sose tudtam mit jelent a hason a haj vagy a combon akarmit felvehettem nem volt az hogy figyeljek arra mi csinosit vagy valami. Lehet ez a nagy valtozas keszit ki plane hogy a parom meg direkt bosszant hogy milyen koca lettem pedig csak 52kg de en soha nem voltam ennyi. Ugy futottam regebb ahogy akartam most a pockom sulyatol alig jarok. Felek milesz meg szinte 5honapig :/
2015. máj. 21. 10:12
 7/17 anonim ***** válasza:
52 kg-osan kocának szólít a párod?! Gratulálok neki!
2015. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mit vártatok, hogy lapos marad a hasatok 9 hónapig?


:)


1.voltam.

2015. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak viccbol mert mindig azzal bosszant jatekbol amin lassa hogy felmergelodok. Latja hogy van kivel .Nem haragszok ra ezert
2015. máj. 21. 10:31
 10/17 anonim ***** válasza:
Minden viccnek fele igaz, ráadásul neked érzékeny pontodra tapint.
2015. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!