Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjuk el a szülőknek,...

Hogyan mondjuk el a szülőknek, hogy kisbabánk lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérdésem valószínűleg több témakörben is ki fogom írni,nem tudom melyik témába lenne a megfelelő besorolni.

A helyzet az,hogy a férjemmel 2,5 éve vagyunk házasok,most pedig kiderült,hogy babánk lesz :) a férjemnek mondtam el először,születésnapjára az ajándéka mellé csomagoltam egy pár fehér babacipőt, így egyértelművé vállt,hogy mi a helyzet!

Az ő szülei és az én szüleim sem tudják,kivéve a nővéremet. A szüleinknek is szeretnénk különlegessé tenni a bejelentést,talán őket is egy ajándékkal rávezetni vagy hasonlók.. :)

Ti hogyan jelentettétek be a nagy hírt vagy milyen ötleteitek vannak? Válaszaitokat előre is köszönjük! 24/N és 28/F



2015. máj. 21. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi ultrahang képet adtunk a babáról. Nem mondtunk semmit, csak egy borítékot, hogy nyissák ki. Kíváncsi voltam az arcukra.

:)

Szegény apám azt se tudta mi az. Forgatta össze vissza... anyum mondta neki.

Szóval engem jobban "érdekelt" az arckifejezésük.

2015. máj. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyetek mindkét helyre bébitálat meg bébikanalat... :)
2015. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az ultrahangos kép tetszik.. :)))
2015. máj. 21. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:

Kicsit off lesz a kérdésem, de kérdező, hogy bírtad ki, hogy megvártad a bejelentéssel a férjed születésnapját?:)


Mi még csak tervezzük a babát, de már gondolkoztam azon, hogy hogyan jelenthetném be a páromnak. Magamat ismerve nem tudnám leplezni az örömöm, és titokban tartani egy adott alkalomig:)


És, hogy írjak egy jó ötletet, amit itt olvastam, bár ahhoz alkalom kell, mert fényképezős.


Összeállt a család karácsonyi fotóra és mikor a fotós szólt, hogy csííííz az apuka elkiáltotta magát, hogy a felesége babát vár. A fotós pont lekapta a meglepett arckifejezéseket:)


Van egy másik, nagyon jópofa videó youtubeon, ahol fényképezkedés, selfizés közben avatják be a családot:


https://www.youtube.com/watch?v=BvWznNMIlmM

2015. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
UH képet bekereteztük és becsomagoltuk, mint a többi karácsonyi ajándékot. Nagy volt a meglepetés, mikor kibontották.
2015. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én elmentem anyáékhoz,csak ő volt otthon,megkérdeztem,hogy mennyire van beszélgetős hangulatában. Kérdezte,hogy miért? Mondtam,hogy hát holnap megyek orvoshoz...erre megijedt,azt hitte valami komoly baj van. Mondtam neki,hogy nyugi,nincs semmi pánik,valószínű,hogy terhes vagyok. Már évek óta szeretett volna unokát, de tudta,hogy még fiatal voltam hozzá,bár most sem vagyok idős 23 évesen. Csak azért másabb mint mondjuk 18-20 évesen. :) Nagyon örült neki,apa amikor hazajött elmondtuk neki is,ő is nagyon örült. Bár csak nevelő apám,de úgy emlegeti,hogy a kis unokája,nem pedig,hogy anyának az unokája. A két tesó,m 7 és 14 évesek,nagyon türelmetlenek már ők is. Főleg,hogy most vasárnapra vagyok kiírva. :D Tűkön ül az egész család. A páromnak pedig úgy mondtam el,hogy odatettem elé a tesztet. Nem így terveztem,de az a két nap amíg a tesztekkel szórakoztam kiborított, és sajnos így jött ki a lépés.
2015. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,kedves utolsó,akkor szorítunk neked vasárnap! Sok erőt és boldogságot! :-)

A férjem szülinapja pont kapóra jött,egyik hétfőn megtudtam,hogy terhes vagyok, a szülinapja pedig kedden volt,de abba az egyik napba is beleőrültem... :-) Ha kb 1 hét lett volna a két esemény között, tuti nem bírtam volna én sem megvárni.. :-)

Időközben olvastam egy újabb ötletet,számomra ez nagyon kedves,megosztom veletek..

A pár összehívta a család összes tagját,de mindenki azt hitte,hogy csak egyedül lesznek és egy kávéról lesz szó. Csak akkor tudták meg,hogy a család többi tagja is ott van,mikor megérkeztek. Kiálltak a család elé,és elmondták,hogy azért hívták őket így össze,mert nemrégiben belevágtak egy új projektbe aminek köszönhetően hamarosan megváltozik az egész életük és most már azért akarják elmondani, mert szembetűnő változások fognak történni. A kismama végig a kezében fogott egy lakberendező újságot, így a család minden tagja azt hitte,hogy új lakásról lesz szó. Az újságból elővett annyi borítékot amennyien voltak,szétosztották, majd egyszerre kinyitották a vendégek. A borítékban pedig egy ultrahangos kép volt a babáról.. :-)

2015. máj. 21. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen,már úgy néz ki hajnalban indulhatunk. Legalábbis eddig úgy áll a dolog. :) Nagyon aranyos történet amit írtál!! Kár,hogy nekem nem jutott eszembe. :D
2015. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy lesz, hogy lesz egy családi ebéd egy helyen és hozatunk ki tortát beletűzve az UH fotóval.
2015. máj. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!