Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás-rózsaszínes pecsételés...

Barnás-rózsaszínes pecsételés terhesség elején?

Figyelt kérdés
4+4 hetes vagyok, a teszt már 3+4-nél pozitív volt. Voltam orvosnál, vérteszt igazolta a terhességet és uh-n felritkulást láttunk.Négy napja esténként kb. 200Ft méretű barnás-rózsaszínes folt van a bugyimon. Napközben semmi, mindig csak este jelentkezik. Az orvos megnézte a méhszájamat, azt mondta, rendben van, a hüvely is teljesen tiszta, nem tudja, mitől lehet.2x1 Duphaston szedek és vérhigítót szúrok. Tapasztalta valaki hasonlót? Rendben zajlott a terhessége vagy vetélést jelzett?

2015. máj. 21. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én barnáztam 6 hetesen, egy nap alatt két tisztasági betét lett tele. Progipótlást kaptam én is, minden rendben volt. Egyébként nekem másnapra elmúlt a barnázás olyan jó volt a progipótlás. Azóta 21 hetes vagyok és tényleg minden rendben.
2015. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és gratulálok. Remélem, nálam is minden rendben lesz. Volt már két vetélésem, de azoknál nem volt semmilyen folyásom, minden tökéletesen indult.
2015. máj. 21. 22:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Két vetélés lehet progihiány volt, ilyenkor arra szoktak gondolni, ez esetben pedig nagyon is jó, hogy szeded a Duphastont. Elvileg amint pozi a teszt kell is.
2015. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és köszönöm. :) Nálad pedig drukkolok, hogy minden rendben legyen de úgy is lesz, majd meglátod. :)
2015. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Simán lehet a vérhigítótól! Hirtelen vérbőség alakult ki a hüvelybe és a kismedencébe, egy egyhe vérnyomás ugrás is okozhat ilyet főleg vérhigító mellett!

Progipótlás ártani nem fog, méhszáj renbe, nagy baj nem lehet!!

Esetleg szexet kell finomabbra venni vagy csak pettingelni vagy teljesen elhagyni. Ki kell tapasztalnotok. Attól, hogy este van folt még a vérzés kezdődhet korábban mivel barnás így lassú enyhe szivárgásra utal.

2015. máj. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hematomam volt, amit hetekig nem vettek eszre.

Kaptam progeszteronpotlast, de feleslegesen, mert nem attol barnaztam.

Szurtam a verhigitot, ami viszont nagyon veszelyes a hematomanal. Jo, hogy idoben kiderult.

2015. máj. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nektek is köszönöm a válaszokat. Progeszteron hiányom biztos nincs, mert sima ciklusban is 80-90 nmol/l körüli értékeim voltak, viszont minden egyéb eredményem is rendben volt, ezért mondta az orvos, hogy most menjünk biztosra és inkább szedjem a Duphastont is, mert ártani nem fog. Én is gondoltam rá, hogy esetleg vérbőség okozhatja, remélem, tényleg így van. Hematóma eszembe sem jutott, de gondolom, az látszana uh-n. Jövő héten megyek kontrollra, majd rákérdezek. A szexet meg egy ideig teljesen mellőzzük. Bele is halnék a bűntudatba, ha valami gondot okoznánk. Még egyszer köszönöm mindenkinek.
2015. máj. 22. 09:58
 8/12 anonim ***** válasza:
A tagulo meh is okozhat hajszaleres verzest, es az is, ahogy a petezsak no, es a erhalozata egyre jobban racsatlakozik a mehfal erhalozatara.
2015. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6 hétig véreztem az elején, hol jobban, hol kevésbé. Eleinte sehol nem látszott semmi, 2 hétig tipp sem volt a vérzés forrására, többször is néztük, semmi. A 3. vérzős héten (8. terhességi hét) látszott egy nagyobb hematóma, ami a 11. hétre szívódott fel, és onnantól lassan-lassan elmúlt. 3x2 utrogestant szedtem azonnal a pozitív teszttől, a férjem még akkor hajnalban kiírta, mert PCOS-em van, ennek ellenére is véreztem. Most vagyok a 27. hétben. Az első terhességem alatt is véreztem az elején, bár ennyire nem, akkor is szedtem a progeszteront, a nagylány már elmúlt 3 éves.
2015. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, most egy kicsit megnyugodtam.
2015. máj. 22. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!