Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnás-rózsaszínes pecsételés...

Barnás-rózsaszínes pecsételés terhesség elején?

Figyelt kérdés
4+4 hetes vagyok, a teszt már 3+4-nél pozitív volt. Voltam orvosnál, vérteszt igazolta a terhességet és uh-n felritkulást láttunk.Négy napja esténként kb. 200Ft méretű barnás-rózsaszínes folt van a bugyimon. Napközben semmi, mindig csak este jelentkezik. Az orvos megnézte a méhszájamat, azt mondta, rendben van, a hüvely is teljesen tiszta, nem tudja, mitől lehet.2x1 Duphaston szedek és vérhigítót szúrok. Tapasztalta valaki hasonlót? Rendben zajlott a terhessége vagy vetélést jelzett?

2015. máj. 21. 22:02
1 2
 11/12 Picsusz ***** válasza:
Nekem az első ilyen vérzésem(minimális rózsaszínes,nem piros),6 hetes körül volt,irány a kórházba,minden rendben volt,nem tudták honnan jött a vér.Akkor kaptam 3x1 utrogestant,és én is kaptam napi fél szem aspirin protecctet.Azóta még volt vagy 5x,de mindig csak minimális,1perc után nem is volt.Azóta lassan 12 hetes leszek,babóka jól van.Nem tudják az orvosok.De akkor lehet a vérhígítótól is?Én is erre gondoltam.
2015. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hematológushoz is megyek a héten, majd megkérdezem tőle, okozhat-e a vérhigító ilyen tünetet. A HCG-m szépen duplázódik, úgyhogy bízom a legjobbakban.
2015. máj. 23. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!