Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvileg 5 hetes terhes vagyok....

Elvileg 5 hetes terhes vagyok. Most olvastam utána a méhen kívüli terhesség jeleinek. Nekem is szúrkál a hasam, viszont nincs vérzés, pecsételés. Mekkor az esélyem a méhen kívüli terhességre?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem mindenkinek szurkál a hasa ilyenkor, ne aggódj! A méhen kivüli terhességet ultrahanggal megvizsgálja a doki már a legelső alkalommal. Ha megnyugtat, menj el nyugodtan hozzá, de tudj róla, hogy a méhen kivüli komolyabb fájdalmakkal, görcsökkel, vérzéssel járhat. Azt nagyon nem tudod nem észrevenni.

Nincsen ott szerintem semmi baj, ne félj! :)

2008. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1.: ilyen hülyeségekre ne is gondolj

2.: ilyenkor természetes a szurkálás,addig még nincs görcs,és vérzés,addig nagy valószínűséggel nincs is baj,de még az enyhe mensihez hasonló görcs is természetes ilyenkor!

de ha meg akarsz nyugodni,menj el dokihoz,még szívhang nem hiszem,hogy lesz,de azt hogy jó helyen van-e,azt tuti meg tudja már állapítani

amúgy gratulálok,és boldog babavárást!

2008. okt. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Aranyosak vagytok!!Puszi nektek!
2008. okt. 14. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En is az 5. heten vagyok. nekem is faj, szurkal. De ugy tudom, ez teljesen rendben van. Bar engem sem latott meg doki.


A vilagon a legboldogabb vagyok. Meg a fonokom sem tud felidegesiteni :-)

De ha a vizsgalaton kiderul, hogy baj van (amit nem hiszek, de elofordulhat) akkor jobb, ha mielobb kiderul. Mi hetfon delutan megyunk elosszor dokihoz.

2008. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Koszi a privit. Innen nem tudok privit irni, mert nincs kimeno e-mailem. Ha megirod priviben az iwiw azonositod, vagy akarmit, oda tudok estenkent irni otthonrol. Csak kivancsi vagyok, mi lesz veled. Remelem minden rendben lesz.
2008. okt. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták(orvos, védőnő, anyukám) a szurkálás azért van mert a méh szalagjai húzódnak, növkedik a méh.Én most is érzem néha 12 hetesen.Minden rendben, ne aggódj!
2008. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szurkálás szinte mindenkinél van ebben az időszakban. A méhenkívüli terhesség heves görcsökkel jár. Amikor rendesen összegörnyedsz, nem tudsz járni, vérzel, és magas lázad is lehet.
2008. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!