Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki terhes lett missed...

Volt aki terhes lett missed ab utáni első menstruációt követően?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a sajnálatos műtét, most kivárom ezt a 4-6 hetet, hogy megjöjjön, de én utána rögtön neki szeretnék állni a következő kisbabám gyártásához, mert el vagyok keseredve, és a dokik szerint is ilyenkor egy újabb terhesség a gyógyír.Mit gondoltok, ha egyből megfogan, akkor ugye nem lesz baj? Volt e esetleg akinek így lett a kisbabája. Tudom, hogy 3 hónapot kéne várni de én nem bírnék annyit várni. Ez a kisbabám egyetlen egy alkalomból első próbálkozásra jött össze (előttem mindig védekeztünk, kivéve akkor)
2010. febr. 25. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is volt missed ab-om,és én kivártam a kellő 6 hónapot a gyerekcsinálással!egy ismerősömnek szintén pont akkor volt műtétje mikor nekem, és ő is utána rögtön beleugrott a baba projektbe, és terhes is maradt.Viszont a babának mindenféle rendellenességei voltak, 27 hetesen halva szülte meg!Pedig a lelkére kötötték az orvosok hogy min 4-6 hónapot várjon, míg a méh regenerálódik!Még egy foghúzás után is érzékeny az így 34 hétig, nemhogy a méh!

Szerintem legyél türelmes, és meglesz az eredménye!Én türelmes voltam, és most ismét kismama vagyok.Várom az egészséges babámat!

6 hós kismama!

2010. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Íny 3-4 hétig!Bocs rosszul írtam!
2010. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon sajnálom. Nekünk is 3 hónapot kellett volna várni. Én legalább 2 hónapot akartam , de műtét után 4 héttel megjött az első mensi, és utána többet már nem, pedig vigyáztunk, de később volt pé-m. Most 15 hetes vagyok, eddig minden ok, remélem már nem is lesz semmi baj.

Azért ha mész vissza a dokihoz kérdezz rá, hogy rendben vagy e.

2010. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnálattal olvastam mi történt. Nekem decemberben volt missed ab-om, de a doki úgy engedett haza, hogy három hét után ha akarom neki is állhatunk babprojektnek. Úgyhogy nem késlekedtünk, de sajna nálunk még nincs baba. Igaz nekünk már van kettő. Eddig mindig elsőre sikerült, de most valahogy nem akar összejönni. Szorítok, és hajrá.

2010. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia.én olyan szerencsés voltam h rögtön teherbe estem utána most 34 hetes vagyok egy kisfiúval.kívánom h legyen veled is így.sok sikert
2010. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2008. juli 10.-én volt missed ab-om

2008 szeptemberben mentem kontrollra és az uh- n ott dobogott a pici szive, most 10 hónapos, okos értelmes és ügyes kislány

2010. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek volt sajnos egy vetélése, (nem volt művi befejezés, szépen kitisztult, ennyi a különbség köztetek), neki a doki egy menzit mondott hogy várjon, és rögtön meg is fogant a kislánya, aki már 16 hós, okos kislány.
2010. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!