Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Faros babáitok hol érzitek...

Faros babáitok hol érzitek csuklani?

Figyelt kérdés
El vagyok bizonytalanodva. második terhességem az első fiam végig fejvegu volt és nagyon sokat éreztem csuklani. Most 32 hetesek leszünk multheten a doki farosnak mondta és éreztem is hogy máshogy mocorog és hol érzem csuklani hol nem... viszont most a heten ujra lent érzem csuklani napi többször is. Akkor most újra fejvegu lett? A holyagom már nem piszkálja nem faj ha mocorog nem érzem azt hogy ott feküdne...
2015. máj. 22. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem faros a kisfiam es alhasamban erzem csuklani.

Mikor fejvegu volt a fekvesei akkor meg a koldokom es a gyomrom kozotti vonalban.

2015. máj. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete fordult meg fejvégűbe,most vasárnapra vagyok kiírva. Mindegy volt,hogy merre feküdt,ugyanúgy az alhasamban meg a köldököm alatt éreztem.
2015. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az en babam vegig faros, es csak lent az alhasamban erzem a csuklasat. Az elso babam nekem is fejvegu volt es akkor ugy emlekszem h feljebb ereztem a csuklasokat.


38 h km

2015. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem reménykedek hogy befordult :( mondjuk meg van ideje remélem hogy nem marad így:)
2015. máj. 23. 09:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves második! Érezted mikor befordult?
2015. máj. 23. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:

En onnan tudom, hogy merre van a feje, hogy amikor lent van a laba, akkor ratapos olykor a mehszajamra.

Mas olyankor a mozgasa is, es maskepp nyomja a mehszajat.


De 25 hetes kora ota erzem is, amikor megfordul. Olyan eroteljes, egesz hasban letrejovo mozgas. Erezni, ahogy atkuszik.

Csodalom, hogy a 30. het utan van olyan, aki nem erzi, hogy befordult-e.

2015. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy néha igy érzem néha meg ugy... Van mikor abszolut nem érzem hogy taposna bármimen is, van mikor meg pl ma reggel biztos voltam benne hogy lent van a lába. Azt meg kizártnak tartom hogy ennyit forogjon. Most lehet megint harántba fekszik. nem tudom. Mindegy majd eldönti mit akar:)
2015. máj. 23. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!