Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az gond, hogy még nem éreztem...

Az gond, hogy még nem éreztem soha csuklani a babám? 30 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Utalhat valami problémára?Vagy nem mindenki babája csuklik?
2013. nov. 5. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! 34 hetes vagyok, de még én se éreztem. ( vagy nem tudtam, hogy azaz)
2013. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem gond, még csak ezután fogod. Attól hogy nem érzed ő még csinálja. Ez olyan, hogy én sem hallottam a lányomat, aki holnap lesz 4 éves, kb 1 éves kora óta büfizni, pedig biztosan szokott. :)
2013. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csuklik még. Majd fog. A csuklás általában akkor jön el, amikor a picik tüdeje már érett, gyakorolják a légzőmozgás.
2013. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Három gyerkőcöm van, a nagy és a kicsi sokat csuklott pocakban, középsőmnél egyszer sem éreztem- persze ez nem azt jelenti, hogy ő biztos nem csuklott, de szerintem csak éjjelente, az én alvásidőmben tehette. :)Én a harminckettedik hét után vettem észre mindkettejüknél a csuklást.
2013. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi én sem éreztem csuklani a babámat amikor még a pocakban volt.Ha kibújik annál többet fogod hallani csuklani ;) 8 hetes kislány anyukája.
2013. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En ma reggel koran ereztem eloszor. 29+3hkm vagyok
2013. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia, nem, egyáltalán nem gond. Én csak a 35. héten kezdtem el érezni, épp az első NST alatt, azt sem tudtam, mi az, a doki mondta, hogy ez bizony légzés-gyakorlat. Édesanyám pl. egyáltalán nem érzett ilyet, szóval nincs ok az aggodalomra.
2013. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33+5 naposan ereztem eloszor. Nyugi, van meg ido. A szakirodalom azt irja, h akkor erezheto, ha a tudeje mar fejlett. Ez kb. 34-35 ik het korul alakul ki nagy altalanossagban es a kislanyoknal hamarabb. Semmi ok a panikra! 35 hkm
2013. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam! Akkor várnom kell még rá pár hetet :)
2013. nov. 5. 12:16
 10/11 anonim ***** válasza:
25 hetes és 5 napos vagyok, de egyszer nem éreztem még csuklani, vagy nem tudtam róla hogy csuklik éppen és azt hittem csak mocorog :-) Fogalmam sincs milyen az amikor csuklik :-)
2013. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!