Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 honapos terhes vagyok, a...

9 honapos terhes vagyok, a parom kb.2 honapja hozzam sem er szexualisan. En szeretnem, es kezdemenyezek, ( fel is all neki ), es meg sincs semmi. Mitol lehet, es valtozhat?

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mit mond, miért nem fekszik le veled?

nyilván fog változni, 9 hónapos vagy ergo szülni mész, majd jön a 6 hét és rávetheted magad.

de vele kommunikálj, ha gyereketek lesz akkor minimum kommunikálnotok kell tudni!

2015. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan. Egy család vagytok, maholnap szülők. Miért nem ültök le és mondjátok ki nyíltan, hogy mi bajotok van egymással? Hogy lehet úgy kapcsolatban élni, hogy egy ennyire alap dologról nem tudtok beszélgetni? Mi lesz így a jövőben, amikor komoly problémák jönnek???
2015. máj. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, hat kerdezd meg tole, mi a baj.

Szinten mindenoras vagyok, mi is hetek ota nem szexelunk. De en tudom, miert, mi ugyanis beszeltunk rola. Engem zavart a baba mocorgasa a vege fele. Az utobbi 2 hetben iszonyu kivanos lennek, most meg o aggodja tul, hiszen barmikor megszulhetek. Ebbol nincs gond, tudom, hogy kivan en is ot, ez egy atmeneti idoszak. Beszeltunk es beszelunk is rola tobbszor. Ti is tegyetek ezt!

2015. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még csak a második trimeszterben vagyok, elsőben veszélyeztetett voltam, nem lehetett szexelni, most már igen, meg is próbáltuk, de egyszerűen egyfolytában azt hajtogatta hogy úristen a gyerek mi lesz vele :D. Már vártuk mikor lehet együtt lenni aztán nem úgy jött össze. Mondta is hogy zavarja. Lehet hogy nálatok is már zavarja őt. De beszéljétek meg. Kérdezd meg tőle. Gyereknevelésben is meg kell beszélnetek majd a dolgokat, mert ha nem így fogtok elrontani sok mindent.
2015. máj. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!