Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. héten c2111 értékkel...

31. héten c2111 értékkel bennt fogtak a kórházba. Mik az esélyeink? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 20:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
A kórházban biztos pihenni fogsz legalább, a pihenés hatására lehet, hogy egyáltalán nem fog nyílni a méhszáj és időben bújik ki a pici. :) De ha mégis tovább nyílnál ami szerintem akkor sem két nap következménye lenne pihenés mellett, akkor is 31 hetesen már nagyonis jók az életbenmaradási esélyek.
2015. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Kapni fogsz tüdőérlelő injekciót, illetve szigorú fekvés! Ezt tartsd is be, ne ülj ne állj ne sétálj, hogy tehermentes legyen a méhszáj! Kétségbe esned nem kell, tüdőérlelővel fekvéssel ha kihúzod még pár hétig az bőven nagyon szuper!!

Ha legrosszabb esetben megszületne most a picur akkor is bőven van esélye károsodás nélkül túlélnie!

Ne aggódj, ne stresszelj egyél sok rostosat nehogy székrekedésed legyen! Kitartás pár hét fekvés és túl vagytok rajta! Majd írj, hogy mi a helyzet!

2015. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ezek az értékek nem olyan vészesek, ha semmi más nincs, akkor ne aggódj.
2015. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak tisztálkodni kelsz fel, ezzel a végéig is kihúzhatod. Nagyon nagyon sok pozitív történetet olvastam már, sőt általában a fekvés a 37. hétig van, és még utána sem akart kibújni a picúr, úgy kellett indítani. Csak nyugi, jó kezekben vagy, nem lesz semmi gond.

Különben az első terhességed?

2015. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem az első, hanem a 4.,de abból csak egy született meg sajnos, kettő vetélésem is volt. :(
2015. máj. 22. 21:25
 6/22 anonim ***** válasza:

Na hát azért még 6 hét fekvés szerintem elég kétségbeejtő.

Persze,a babáért mindent, de biztosan én sem tudnék nyugodt lenni, főleg ha otthon lenne egy másik gyerekem.

De baj nem lesz, valahogy kibírod ezt a pár hetet.

Kitartást!

2015. máj. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát, csak az a bajom,hogy még egy ultrahangotssem néznek.
2015. máj. 23. 07:38
 8/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem rosszabb volt, 1.5111, pont így a 31. héttől.Nekem is felajánlotta a doki a kórházat, én közös megegyezés alapján otthon feküdhettem, nem erőltette, mivel 5 percre lakunka a kórháztól.Így a 36. hétig otthon, téglával megemelt ággyal feküdtem, tényleg wc, fürdés volt a felkelés, a többi szigorú fekvés, bár akkor még nem volt a gyerekem másik.36. héten felkelhettem, mindent csinálhattam, jöttem mentem, éltem az életem.A szüléskor ugyanannyi volt az érték, indították a szülést.Remélem jó pozitív példa vagyok:-)
2015. máj. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Azt lehet tudni, hogy miért rövidül vagy nyílik ki idő előtt a méhszáj? Vagy hogy lehet megakadályozni?

Én most vagyok a 20. hétben, első baba és már most egy picit meg van rövidülve, de még határértéken belül. Én már most halálra aggódom magam.

2015. máj. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Lehet méhszáj gyengeség,meg fertőzés. Vettek kenetet, hogy megnézzék nincs -e valami baci,ami miatt kinyílhat, aztán ha van írnak antibiotikumot. De ha neked nincs kinyílva, akkor az még nem gáz.
2015. máj. 23. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!