Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2100 méhszáj értékkel, ki...

2100 méhszáj értékkel, ki mikorra szült? Hány hetesen volt ennyi az érték? Kellett vele feküdni, vagy elég volt a több pihenés?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a 35.héten volt ennyi.

40+5 hetesen szültem,spontán indult be:) Nem kellett feküdnöm,mindent csináltam,sőt.... :)

2015. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36. héten volt ennyi az értékem. 3 nap múlva 1222 volt, akkor kórházba is kerültem, de még úgy is másfél hétig húztam.:)
2015. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27 hetesen volt ennyi. 36. hétre szültem a teljesen egészséges fiam.
2015. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt az értéket ponotsan nem tudom Neked megmondani, de be lehet lőni... a 26. héten 3100 volt a 30-on 2222. Na akkor kórház meg visszatartás meg minden.így sikerült még három csodaszép hetet rátennünk, amely csak utóbb szépült, mikor életképes egészséges picuri korababám lett. Mostmár három éves semmi gondja. Hozzátartozik, hogy nekem már korábban elkezdett nyílnia méhszájam, így nekem csak a fekvés volt az egyetlen lehetőségem.

Kérdésedből ítélve nem a biztonságos 37. héten vagy. Feküdjél amennyit tudsz. Ez csak pár hét, de a Babádnak nagyon nagyon fontos. Kitartás!

2015. márc. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!