Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a terhesség...

Normális ez a terhesség alatti ötödik hónapban?

Figyelt kérdés
Szóval már öt hónapja van lakója a pocimnak:) ÉS már látszik is egy kicsit. A problémám az hogy reggeltől estig hányok. Normális ez? Nem híztam semmit, az arcom beesett. Ez az első és megijedtem.

2015. máj. 24. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordul. Doki mit mond? Nem jöttél rá az 5 hónap alatt hogyan és mit tudsz enni? Én egy terheséget hánytam végig, folyamatosan ettem egész nap, hogy elég tápanyag kerüljön a szervezetembe, de így is ellenörzött a doki hetente, hogy be kell-e feküdnöm egy kis "feltáplálásra". Beszéld meg a dokiddal.
2015. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos normális! Én végig hánytam, söt szülés közben is! Viszont a másodikkal semmi bajom nem volt, még csak rosszullét sem!
2015. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ezt hívják vészes hányásnak?
2015. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nornális is,de probálj meg enni vagy orvoshoz fordulj
2015. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az első terhességem alatt a 7. hónap végéig nem maradt meg bennem semmi. 10 kg-ot fogytam, az arcom kipöttyösódött a sok erölködéstől. Nem kaptam rá semmit. Gyönyörű, egészséges kisfiam született "tankönyvi" értékekkel. Most tervezzük a kistesót, remélem nála jobban viselem majd. Boldog babavárást és könnyű szülést neked! :)
2015. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Szerencsére javult a helyzet. Híztam sokat. És már csak napi egyszer hányok átlagban.

Mindenkinek sikeres kihordást és szülést.!

Én ikreket várok. Másneműek és már annyira várom őket.

Mindig ikrekről álmodtaaaam.

2015. jún. 4. 21:36
 7/8 A kérdező kommentje:

Sokat gondolkodtunk a párommal a neveken. Először az apáról akartuk elnevezni de sajnos ez kiesik mivel nem az apukájukkal vagyok együtt.

Végül ez melett döntöttünk: Dominka lesz a kislány és Dominik a fiú.

Tök j mert én a kislányt tanítok meg dolgokra, vele lennék többet a párom pedig a kisfiúval.

Persze mindkettőjüket ugyanúgy szeretem majd :)))

2015. jún. 4. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ajjajj
2015. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!