Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismama vagyok és...

28 hetes kismama vagyok és csúnyán köhögök illetve nagyon folyik az orrom torkom már nem nagyon fáj. Valami vírus lehet?

Figyelt kérdés
Milyen természetesen gyógymódot tudok alkalmazni ami nem árt a babának? gyógyszert szeretném mellőzni.
2015. máj. 25. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Köhögésre meg orrfolyásra én nem terhesen se rohantam gyógyszerért, ez még nem betegség. Tea, méz, papírzsepi, pihenés.
2015. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagymatea. Nekem terhesen kétszer is segített jobb volt mint bármilyen gyógyszer.
2015. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hagymatea, fokhagymas mez, kakukkfuves mez kamillateas gozoles es eskuszom napokkal hamarabb gyogyulok amiota kiprobaltam a gyerekeim porszivos orrszivojat. Vegre total Ki tudom tisztitani AZ orruregem nathas idoszakban. Mindig a fulemre huzodott, azota 1 alkalommal ereztem, hogy faj de nem kellett ra gyogyszer.

Sok citromos vizet iszom ilyenkor mindig. Jobbulast!

2015. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kommentet. Attól mert én beteg vagyok a baba nem kapja el úgye?? :( Bocs a sok kérdésért csak az első babámat várom és ezért aggodóm "túl".
2015. máj. 26. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem gyömbértea mézzel és hársfatea vált be.

Nem lesz baja a picinek.


35 hkm

2015. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Influenza virus van most a levegoben. Sajnos en is elkaptam, de lassan tul vagyok rajta. Arra figyelj, h lazad ne legyen! Egyebkent sok mezes citromos tea, izla tabletta es negro torokra, valamint coryzalia homeo. En ezeket szedtem, jah es neha rhinosprayt hasznaltam, mert nekem brutal orrdugulasom volt. 1 het minimum mig atmegy rajtad :/ r
2015. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a lényeg hogy a babának ne legyen baja lázam eddig nincs hála istennek
2015. máj. 26. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!