Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aktív korúak ellátása mellett...

Aktív korúak ellátása mellett estem teherbe. Mire vagyok jogosult?

Figyelt kérdés
Tavaly felmondtam munkahelyemen, majd munkanélkülibe regisztráltként és most januártól aktívon vagyok.Biztosított időm megvan, mire leszek jogosult?
2010. febr. 26. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

[link]

Itt kérdezz rá!!!

2010. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
alap támogatásokra. gyes-re és családira egyébre nem. Én is aktív korún vagyok. de munkanélkülin lettem terhes.
2010. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyesre, családi pótlékra és az egyszeri anyasági támogatásra, ha legalább 4szer pecsételtek a terheskönyvedbe.
2010. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Ugyanazt tudom írni:GYEST(alamnyi jogon) és a családi pótlékot is!Anyaságit egyszer szűlés után...és az ÖNKORMÁNYZAT is szokott segíteni...ahhoz is kérvényt kell benyújtani az illetékes önkormányzatok szociális osztályán!
2010. márc. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!