Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Ha...

6 hetes terhes vagyok. Ha korog a gyomrom és éhes vagyok, mindig enni kell valamit?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék elhízni és próbálok nem többet enni mint azelőtt, csak jobban odafigyelek, hogy sok zöldség, gyümölcsöt egyek.
2007. nov. 3. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj,a túlzott étvágy idővel megszünik.Ha nem szeretnél mindig enni akkor rágcsálj kekszet.A gyomorsavnak is jo,és telítetséget biztosít pár órára:-).
2007. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 13 hetes terhes vagyok és bizony én magam is tapasztalom,hogy sűrűbben vagyok éhes.Csak egy példa:11 órakor megebédeltem, délben ismét a konyhában találtam magam.:)Megeszek mindent ami jól esik,de a mérték itt is nagyon fontos számomra is.

Ne aggódj amiatt,hogy egy nap többször ülsz az ebédlő asztalhoz,mint előtte csak a babóca fejlődjön gyönyörűen és vele minden rendben legyen.

Ha pedig pár kiló felkúszik az sem olyan nagyon nagy probléma.Gratulálok a babócához!!! :)Móni

2007. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehetsz mikor éhes vagy, az rosszabb ha hagyod, hogy kórogjon a gyomrod. 18 hetes terhes vagyok és mindig eszem mikor úgy érzem éhes vagyok. Amúgy hajlamos vagyok a hízásra, most mégis eddig csak 4 kg plusszom van. Lehet ezután több lesz, de most az a fontos, hogy a baba ne szenvedjen hiányt semmiben és ne a Te szervezetedből vonja ki amire szüksége van, mert akkor azt úgyis Te sínyled meg (fogaid romlanak meg, stb.)
2007. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj , ez természetes én kb. a 10. hétig állandóan ettem, mindent kívántam, mindig. 2 óránként minimum ettem. Aztán a 10. hét körül alábbhagyott ez az óriási éhségérzet. Most 16 hetes vagyok és kb.2 kiló plusszom van (hízékony alkat vagyok). Szóval nyugi, egyél annyit amennyit megkívánsz. Sok sikert!

2007. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!