Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, de...

8 hetes terhes vagyok, de rettenetesen ég a gyomrom. A védőnő ajánlotta a renit, de nem használ. Próbáltam kekszet rágni, de semmi. Fő étkezés alatt és utánna is ugyan úgy ég. Nagyon rossz. Normális ez? Van rá valami megoldás?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnos normális. :-( Lúgos vizet próbáld ki.
2010. szept. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!SAjnos tényleg normális,bár nekem később kezdődött.Nem nagyon van rá semmi,nekem a szódabikarbóna használt valamennyire,van aki a salvus vizet issza.Nem akarlak elkeseriteni,de egyre rosszabb lesz,nekem még a szülőágyra is hozta a dokim a savlekötőt.
2010. szept. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos én is csak annyit tudok, hogy egyre rosszabb lesz, nekem is rengeteg savam volt. Lehet, hogy hülyeség, de nekem a jó hidegtej segített pár órára, lefekvés előtt mindig megittam 2-3 decit, meg éjjel is, amikor felkeltem. Esetleg megpróbálhatod, de sajnos erre nem létezik csodaszer...viszont jó tudni, hogy amint megszülsz, azonnal elmúlik!:) (legalábbis nálam ez volt)
2010. szept. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nehany szem olivabogyo szokott hasznalni, ugy, hogy 1-2-nek a magjat is lenyelem.

25+6 hetes pocakos

2010. szept. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint a hányinger, mondanak mindent, h ezt igyál, azt rágjál, sokszor egyél keveset, de nem használ úgysem semmi. Ezt a keksz rágós dolgot is mindig mondják, de semmit sem ér.
2010. szept. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A dokim javasolta, hogy igyak megy egy deci hideg kólát. Röhögtem rajta, de bevált, számomra is meglepő módon:)
2010. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Salvus víz, Dr Stromi rágótabletta, sósmogyi, egy pár korty hideg tej (ez mondjuk nekem semmit sem használt)... esetleg ezeket meg tudod még próbálni. Én "csak" a 18. héttől kezdtem ezzel küzdeni, de sajnos a végére már nagyon durva volt, volt hogy 2 óránként Renit rágtam :S remélem rájössz Neked mi a hatásos.
2010. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, még a szülőágyon is Salvust ittam, röhögött is rajta a doki,, h ez a legnagyobb problémám:)
2010. szept. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
esetleg homeopátiás készítményt vegyél rá vagy kefír igyál!állítólag a borsmenta levél forrázva is jó ilyen panaszokra
2010. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!