Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pocoakban is van inaktív...

A pocoakban is van inaktív baba? Mert az enyém 20-24hétig szépen mozgolódott, és elég sokat! Baja lehet? Lusta?

Figyelt kérdés
De mostanában szinte alig!Néha rug egy-kettőt,kifeszül,de nem sokat!Noszogatásra(rázogatom a hasam,de csak enyhén persze)rúg 1-2-őt!Most már kezd idegesíteni!A 24 hetes uh-on rendbe volt minden,a doki 900g körül tippelte!25 hetes voltam szívhanhalgatáson védőnőnél az is jó volt!Most kezdem a 27 hetet.
2008. aug. 31. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig minden rendben van, akkor nem értem, miért izgulsz? Hidd el, pár hét múlva visszakívánod ezt az időszakot! (Annyira nem jó érzés, hogyha hólyagon rúg és majdnem összepisiled magad... vagy ha gyomorszájon, esetleg az oldaladon érzed, hogy ki akar jönni!) Én a helyedben örülnék neki, hogy még ennyire kíméletes! :-)
2008. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó,csak alig mozog,és alig érezhetően!Másnak meg ahogy írod kirugja az oldalát!Inkább fájjon nekem,csak érezzem rendszeresen legalább 5-7szer egy nap..
2008. aug. 31. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ne aggódj!Az én babám is iszonyatosan lusta:(Néha a frászt hozza rám.Mikor annyi idős babás voltam mind te,teltek úgy elhetek,hogy reggel,és este éreztem őt.Most mióta 30 hetet betőltötük,azóta azt is tudom mikor van fennt,és mikor alszik.Mert mikor alszik enyhén rug de nagyon sürün érzem,de mikor fennt van akkorákat rug színta fáj!Ne aggód,igy természtes ahogy most mocorog a bébyd!!Üdv 33 hetes pocakos
2008. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindent renben találtak, nyugodj meg, az idegesség amúgy sem használ. Az én babámnak is voltak nyugodt periódusai, voltak napok, mikor aggodva számolam a mozgásokat, máskor meg feltunoen sokat mozgott..Volt, hogy a CTG-n nem birták befogni a szívhangot, ugy volt fordulva, és alukált.Nekunk sem egyformák a napjaink, és a baba is egy kis emberke:)
2008. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok: Ahogy no a baba, egyre kisebb helye lesz majd mozogni, ugyhogy lehet, hogy kevesebbet fogod érezni, de erosebben.
2008. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!