Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el a paromnak,...

Hogy mondjam el a paromnak, hogy terhes vagyok? Valami nagyon edes dolgot szeretnek.

Figyelt kérdés

Masfel eve varjuk,es most csinaltam tesztet,egyertelmuen 2 csik,mensi elott egy nappal.

Mondjatok vmi otleteset kerlek...


2015. máj. 28. 03:08
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

most tényleg töröltetted az első választ? Pedig igaza volt.

Jani, terhes vagyok.

2015. máj. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Épp akartam írni de már nem találtam a kérdésedet.

[link]

Én ezt a képet csináltam neki. :) Vettem egy cipőt, írtam levelet és egy pozitív teszt is volt a kép mellett.

2015. máj. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Odaültethetsz egy plüss gólyát a közös étkezés előtt az asztalhoz :), majd jöhet valamilyen alkalomhoz illő menü (pl. gyerekpezsgővel). Amikor megszületik a baba, a bejárati ajtó mellé állíthatod a gólyát. Cifrázhatod a dolgot ízlés szerint még egy-két felfújt lufival, gyertyákkal, attól függően milyenek vagytok és belőled milyen érzést vált ki a baba érkezése.
2015. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem amit az utolsó írt, az nagyon giccses, legalábbis nekem már sok lenne. Na de hát kinek milyen az ízlése. Ha ti ilyenek vagytok, akkor hajrá.


Én a klasszikus megoldást választottam, a férjem kapott egy kis fehér babacipőt a teszttel. A hír átment, a boldogság megvolt, ennyi pont elég.

2015. máj. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Hé hé kelj fel, te is látod a csíkot??? - én így mondtam el.


Először fel sem fogtuk. Nem hiszek az ilyen nagy bejelentesekben mert hirtelen nem biztos, hogy azt a reakciot fogod kapni amire varsz. Ez az a hir, aminek kicsit ulepednie kell szerintem :)

2015. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Másfél év után nem érdemli meg a párod, hogy azonnal felhívd? Ötletelne a fene, én alig vártam, hogy velem örüljön :(

Felhívtam a melóhelyén, hogy khm, maradhatsz túlórázni, drága a babaholmi :)

2015. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Én vettem egy babakocsi ábrájú medált és beketettem egy kindertojásba. Valahogy sikerült ügyesen szétválasztanom és ismét összeraknom, szóval nem látszódott hogy lett vele valami is csinálva, majd odaadtam neki. Persze az első amit megnézett az a játék volt, forgatta-forgatta de nem kapcsolt :-( kb. fél órán át próbáltam a tudtára adni, hogy mit is szimbolizálhat egy babakocsi. Mikor beugrott neki, nagyon nagy volt az öröm.

Én ezt csak azért írtam le, hogy van olyan eset is, amikor nem éri meg túlkomplikálni, bár azóta is jókat nevetünk rajta :-)

2015. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!