Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

1 hete hányingerem van és fáj a hátam,szédülök és fáj a fejem,állandóan éhes vagyok,amikor én alig ettem valamit.

Menzi szerű görcseim vannak,de nem jön meg,nem erősek ,nem vérzek.

Tesztet lehet hogy korán csináltam,negatív lett.

Még nem vettem egyet,azt hittem hogy akkor már biztos nem vagyok terhes.

Most nem arra vagyok kíváncsi,hogy csinálj egy tesztet és kiderűl,hanem hogy valakinek volt ilye vagy valami hasonló??



2015. máj. 28. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Mióta késik? Görcsök nekem már korán megvoltak, a többi kb 1, némelyik ezek közül sokkal több kimaradás után.

Nyilván lehetsz terhes főleg ha késik egy ideje. De a tünetekre nem érdemes alapozni.

2015. máj. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* 1 hét kimaradás után kezdődtek a tüneteim úgy értettem
2015. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Április 25-én volt meg utoljára és most májusban volt 10.én menziszerű vérzés,de más volt mint a szokásos.

Nem értettem,mi lehet.

Most lesz 2 hete hogy rosszul vagyok.Eddig nem volt semmi tünetem,most előjöttek.Nem képzelem be mert nem nagyon számítottam rá.

2015. máj. 28. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:

10-e ovus vérzésnek tűnik, akkor 24 körül kellett volna megjonnie nem? Az már van pár napos késés. Nyilván lehetsz terhes persze.

Beágyazódási vérzés azért nem lehetett, mert akkor az előző teszted pozi lett volna.

De azóta ki kell mutatnia.

2015. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kellett volna megjönnie,akkor a héten veszek tesztet és remélem hogy pozitív :)

Köszönöm.

Kíváncsi vagyok kinél mi jelentkezett terhességnél.

2015. máj. 28. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!