Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Január óta rendszeresen megjön a menzeszem, az utolsó csak 3 napig tartott és elég kevés volt, aztán még 3 napig barnáztam. Szedek fogamzásgátlót rendszeresen, másfél éve. De egy ideje eléggé fáj a mellem a menstruáció előtti nap óta, és olyan érzésem van, mintha bizseregne a hasam. Ezt is egy ideje, nagyjából 1 hete érzem. Eléggé félek, hogy az vagyok, mert akkor a 16.héten lennék... Az eset januárban volt, akkor a ciklusom végén voltam. Mi a véleményetek? Előre is köszönöm.

2015. máj. 27. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem... másfél éve szeded a fogamzásgátlót és úgy 14 hete volt egy aktus ahol nem használtatok semmilyen extra kiegészítő védekezést.

Ha így van sem hinném, hogy terhes vagy de egy fertőzés simán tud ilyen tüneteket produkálni egy nőgyógyászati kivizsgálás mondenképpen jól jönne!

2015. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyjából másfél hónapja volt egy kisebb problémám, hogy a kisajkak feldagadtak és égő, viszkető érzés kísérte... 1 hét után elmúlt.
2015. máj. 27. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:

A tabletta sem ad 100%-s védelmet...de én 4 évig szedtem,elég sűrű nemi életet élve.

Nem lettem hála isten terhes.

Csinàlj egy tesztet,vagy menj el nőgyogyászhoz.

2015. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és kiderül. Mi innen nem tudhatjuk, de egy teszt már biztosra megmutatná.
2015. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!