Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sok csokoládét eszek a...

Ha sok csokoládét eszek a terhesség alatt, később édesszájúvá válik a születendő gyermek?

Figyelt kérdés
Indoklással légyszíves, köszönöm.

2015. máj. 31. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
én a bundás kenyérre voltam rákattanva terhesen, ami ugye sós :) a lányom ennek ellenére nagyon édesszájú... én nem hinném, hogy bármi köze van a terhesen megkívánt ételeknek annak, hogy a gyerek milyen ízeket fog jobban szeretni...
2015. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*ahhoz
2015. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Terhességem második felében csokitortát ettem volna csokitortával. Lányom 5 éves, és nem eszik csokoládét, nem szereti semmilyen formában sem.

Ebben szerintem nincs összefüggés. Vagy szeretni fogja vagy nem.

2015. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem sincs összefüggés. Anyukám saját bevallása szerint csak zsíros kenyeret tudott enni engem várva, én pedig egész kiskoromban utáltam a húsokat meg a zsírt, nagyon sokáig nem ettem meg.
2015. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az eddigi válaszokból egyértelműen az jön le, hogy ha az anya valamiből sokat eszik, azt a gyereke biztos, hogy utálni fogja. :-) Tehát, ha azt akarod, hogy nem legyen édesszájú, akkor egyél sok édességet, szimplán a logika szerint. De hogy a természet szerint is így van-e, azt nem tudom :-)
2015. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. jún. 1. 06:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyukám nagyon sok édességet evett terhesen, én borzasztó édesszájú vagyok (min 1 tábla csoki/1 zacskó keksz/nap), de a nővérem hetekig is elvan édesség nélkül.
2015. jún. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg érdekes, anya állandóan tejet ivott velem én pedig nem tudom meginni. Másnál meg pont fordítva jön le az ilyesmi. Szóval már csak ez alapján sem hiszem hogy lenne összefüggés.
2015. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :)
2015. jún. 1. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!