Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ki mikor kezdett el...

Kismamák! Ki mikor kezdett el vizesedni, és hogyan oldódott meg a problémája?

Figyelt kérdés
28 hetes kismama vagyok és nagyon vizesedek . Kezem lábam fejem mindenem. a vizeletem rendben van. Viszont már nagyon zsibbad mindenem fekszem és már minden házi praktikát bevetettem de semmi nem használ. Nem szeretnék kórházba kerülni még korai lenne! Ki mikor kerülr be hasonló problémával és meddig volt bent? Válaszokat előre is köszönöm!!!

2015. jún. 1. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb.ilyen isősen kezdtem vizesedni. 35 hetesen felment a vérnyomásom, toxémiás lettem, 36-38 hét között voltam kórházba.


Ha "csak" vizesedsz, de minden eredményed jó, akkor szerintem nem fektetnek be a kórházba. Be lófasd sokat a lábad.

2015. jún. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok.


Látom, kicsit értelmetlen lett, a telefonom önállósította magát :-). Tehát, próbálj meg minél többet pihenni, ne lógasd a lábad. A vizesedés lehet csak a melegtől is, az meg normálisnak mondják.

2015. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen tájban kezdtem el vizesedni, pedig sokat mozogtam, sétáltam, végig dolgoztam. Kismamatornára is jártam, ahol a gyógytornász mutatott egy csomó gyakorlatot, amik elvileg jók. De én csak vizesedtem. A vérnyomásom és a vizeletem is végig rendben volt, nem kerültem kórházba, 39.héten szültem.
2015. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TávoliBarát válasza:

Én 31 hetese kezdtem vizesedni, de nagyon durván.

Tudom, hogy 10-ből 9 kismama nem hajlandó rá, de én úszni jártam. Ha nem jött ki utána 1,5 l víz, akkor semmi. Úszás után szemmel láthatóan kisebb lett mindenem. Orvos ajánlotta, szóval nem ördögtől való dolog ez. Ajánlom mindenkinek!

2016. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!