Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülöttet milyen ruciba...

Újszülöttet milyen ruciba szokás hazavinni a kórházból? (kisfiú) 29 hetes kismama vagyok. Body, rugdalózó, kis zokni, sapi. Ezek jók?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem adtam zoknit újszülöttre, nincs normális zokni ilyen méretben. Vagy lerúgja, vagy szorítja a bokáját. Body, rugdalózó, vastag bundazsák és sapka volt nálunk novemberi babán. Neked nyári lesz, szóval body, rugi, vékony sapi és esetleg egy kis takaró elég, szerintem.
2015. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen, jó lesz :) én sem adok majd mást a kisfiamra. talán a zokni nem kell, ha rugdalózó lesz rajta. + 1 vékony takaró. 31 hetes kismami
2015. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítséget :) gondtalan babavárást mindenkinek :)
2015. jún. 1. 17:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Zokni nem kell, inkább olyan rugit vegyél aminek lábfeje van, szerintem sokkal praktikusabb. Body, rugi, sapi jó, és egy vékony kis kesztyű a kezére ,ha esetleg karmolná az arcát.
2015. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
aki még esetleg válaszol és kisbabát vár :)
2015. jún. 1. 17:52
 6/13 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2015. jún. 1. 18:03
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
En is 29 hetes vagyok, es mivel augusztusi baba lesz, igy egy body-t fogok raadni, meg kis sapit.
2015. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
utolsó: szerintem az kevés lesz, egy kisbabának aki melegről jött, meleg kell...
2015. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
egy kis body szerintem is kevés :/ legalább is én még egy rúgdalózot adok majd rá megne fázon a kicsike
2015. jún. 1. 21:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első pár napban kell a rugi, kevés a body, a kórházban is még két réteg ruhát adnak rájuk, nyáron született babákra is.
2015. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!