Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden a terhesgondozóval...

Szegeden a terhesgondozóval (Vasasban) szemben lévő kismama turiban volt valaki mostanában? Vannak rövidnadrágok?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! én ma megyek a terhesgondozóba, ha van időm, be szeretnék oda ugrani, körülnézni. Ha ez sikerül, írok majd, hogy miket láttam... (lehet hogy privátba majd)
2015. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!előző vagyok, gondoltam inkább itt írok, hátha mást is érdekel majd.

bementem a turiba... először is azt hittem hogy kilóra mennek a ruhák de nem.

Sok babaruci, és pelus is van, játékok..de azokat nem is néztem, én még az elején vagyok a ruhákat nézegettem. de Majd' leesett az állam..

nem tudom miért gondolják hogy aki kismama, az kőgazgag is, de egy nadrág olyan 6-7 ezer ft-ba kerül.

Oké, van választék azért, de nekem túlzás hogy turiba ennyit fizessek darabjáért.

Így hamar kijöttem, egy pár ár megnézése után, úgy éreztem, sok keresnivalóm nincs.

vannak rövidnacik is, igen, azok ilyen 4500-5500 ft körül voltak.

2015. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ,végül ma én is elmentem 😊.Volt 1-2 jó nadrág,de nem vettem.Egyrészt nekem túl rámenős volt az eladó-nem szeretem az ilyet, másrészt én is sokalltam az árakat,főleg ahhoz képest,hogy milyen hely.Elsétáltam az Árkádba és a C&A-ban találtam.5600 volt (8600-ról leértékelve),ez is drága,tekintve,hogy 3 hónapig hordom,de jobb a minősége.Te hány hetes vagy?
2015. máj. 18. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

én még csak 17 hetes vagyok, szóval épp hogy van egy kis pocakom, de én is nadrágot szerettem volna. Nem volt még pontos hogy kismama naci legyen, csak gumis derekú,mert a gombolós (famerok pl) nem kényelmesek már, illetve van ami már nem is ér be.

Én is sokalltam nagyon az árakat, hozzám a nő nem is szólt, kb vissza se köszönt...

örülök is neki, hogy nem voltam szimpatikus neki, és nem volt rámenős, mert hamar ott is hagytam az egészet, az árak láttán.

turihoz képest borzalmas magas árak ezek!

oké hogy új ruháért adsz ki ennyi pénzt, de ha már a neve is "turi" akkor az ára is legyen az.

Te hány hetes vagy?:)

2015. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 24 hetes vagyok.😊 Hanyadik baba?
2015. máj. 20. 08:54
 6/8 anonim ***** válasza:

no, akkor csak egy kicsit vagyok "lemaradva" :)

Első baba lesz, nagyon vártuk már:)

nálatok?

2015. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekünk a negyedik és kisfiú.😊 Ti tudjátok már a nemét?
2015. máj. 22. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:

húúha negyedik? :) Az nem semmi! képzeld, mi tegnap voltunk 4D-s ultrahangon, és kiderült hogy kisfiúcska :)

az elejétől volt egy nagyon erős megérzésem, és a férjemnek is hogy fiú lesz!

kaptunk sok sok képet, és videót róla, most nagyon fel vagyunk dobódva, hiszen a párom most látta őt először ( sima sztk-s uh-ra nem engedték be , és képet se kaptunk róla :( )

2015. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!