Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a 6 hétben, hogy...

Normális a 6 hétben, hogy egész nap álmos vagyok? Éjszaka 10 órát alszok, nappal 2-3 óránként le kell feküdni és el is alszok. Gyakorlatiga semmire nem vagyok most alkalmas. Normális ez vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen normális. Az első trimeszterben nekem végig ez volt. Állva eltudtam volna aludni. A második trimeszterben már nem volt ezzel gond.
2014. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2014. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendesen eszel, nincs vitaminhiányod? Én csináltatnék egy vérképet a biztonság kedvéért.
2014. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Ó, én az első trimeszterben olyan voltam mint egy álomkóros :D. Alig vártam, hogy hazaérjek a munkából... olyan emlékeim vannak, hogy a férjem aggódva áll az ágy fölött ahol alszom... de csak félálomban láttam :D.
2014. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!