Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés utáni terhesség?

Vetélés utáni terhesség?

Figyelt kérdés
januárba elvetéltem 5+5 hetesen most megint terhes vagyok 4+5 hetes vagyok naptár szerint mit tegyek most ? anyira félek. 1,4 hete volt 2 barna pöty folyásom.. utána 1 hétre rá teszteltem halvány pozitivat.
2015. jún. 4. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Mi a kérdés?
2015. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem biztos hogy megint elvetélsz. De ha igen inkább korai legyen, mint késöbb mikor nagyobb a magzat és jobban fáj, többet vérzel, estleg kinis kell kaparninutána.. Ez most egy várás játék lesz. 12 hét után a vetélés már nem valószínü... Bár én az 5-ik hónapban vetéltem el decaz rendkívül ritka!
2015. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En az elsot 12 hetesen, a masodikat 6 honaposan, a harmadikat 7 hetesen veszitettem el, szoval bennem is lehetett volna para. De ugy voltam vele, hogy minden terhesseg mas es mas, es ha idegeskedek, akkor tenyleg csak rontok a helyzetemen. Egyszeruen tedd felre a multat.


30 hkm

2015. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!