Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fürödhetek a medencében...

Fürödhetek a medencében terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Barátainknál van medence, gyakran csapnak medencés bulikat. A vizet nem vegyszerrel, hanem sóval tisztítják. Fürödhetek benne vagy árt a bébinek?
2015. jún. 3. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Fertőzésveszélyes. Én nem mennék bele. Semmilyen medencébe, tisztítástól függetlenül.
2015. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ma azt javasolta a nőgyógyász, hogy strandoljak bátran, de előtte tegyek fel egy ellen tampont (probiotikus tampon, gyógyszertárban lehet venni), és legalább 4 órát hagyjam is fenn.
2015. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És az ellen tampon gyártó cég mennyiért viszi nyaralni a dokidat? Mert a tampon hiába van fent, max. vízzel érintkezve jól megszívja magát és ennyi. Illene felfogni, hogy terhesen nem jó bacis vízben áztatni magad.
2015. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Otthoni ill. nem köz medencébe nyugodtan mehetsz. Nekünk van itthon,az én dokim engedte.
2015. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a nőgyógyászt!

Amíg teljesen zárt a méhszáj, elvileg nem lehet gond.


Pancsikálni egyébként nem mennék medencébe. Persze nem arról van szó, hogy egyáltalán ne menj bele, de ne áztasd magad. belemész, megmerülsz, pár perc múlva kijössz.


Mondjuk én előnyben részesítem a természetes vizet, lévén nálunk ilyen strand van.

2015. jún. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a vedönö, hogy termeszetes vizkbe semmikepp nem szabad menni, föleg nem allovizbe. Parazitak lehetnek benne ami veteleshez vezethet.

Nekunk van egy kinti jacuzzink, arra azt mondta, hogy mivel csak mi hasznaljuk es most extra gyakran csereljuk benne a vizet, abba beulhetek, csak ne legyen tul meleg es ne sokaig.

2015. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!