Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira kíváncsi vagyok, mit...

Annyira kíváncsi vagyok, mit csinálnak azok akik mindössze 3 kg-ot vagy még annyit se híznak a terhességük alatt? Koplalnak, vagy "csak" a szénhidrátot iktatják ki teljesen? Egyébként szerintem lehetetlen.

Figyelt kérdés

2012. aug. 29. 07:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen. Általában ezek a nők eleve kisebb-nagyobb súlyfelesleggel indulnak, így van miből táplálkozni a babának-tudom, ez hülyén hangzik. Meg hát nyilván odafigyelnek, hogy mit esznek. Én nemtudok, eszek mindent, de nem izgatom magam rajta annyira, bár tény és való, jobb lenne odafigyelni.
2012. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

pl. úgy történhet meg, hogy mondjuk vki többlettel indul. egyik barátnőm 79ről indult és bár nem 3 kg-ot, de elég keveset hízott mondjuk cukordiétán is volt...akik vékonyak és mégis 3 kgot híznak azt én sem értem. ott az eredeti súlyából kell hogy fogyjon, hogy ez megtörténjen vagy mániákusan odafigyel, mint rubint réka.


33hkm

2012. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók, én is odafigyelek, nem eszem össze-vissza... fehér kenyér, pékáru kizárva, délben vmilyen leves, este saláta...mégis már 5kg-nál tartok a 12.héten...és amikor ezek után azt olvasom, hogy 3kg-ot híznak összesen...
2012. aug. 29. 08:00
 4/28 anonim ***** válasza:

Nem tudom irigyeljem őket vagy sem?:)én 53kg ról indultam és kb 2-3hete mértem magam 75kg voltam. :/ el nem tudom képzelni hogy ők hogy csinálják pedig én a terhességem előtt akár mennyire is akartam hizni nem ment.ugy hogy nem is értem hogy szalad fel rám ennyi ami egyébként nem tünik fel az ismerőseimnek mert nem látszik rajtam,pedig még most jön a java :)

35hkm

2012. aug. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Anita8401 ***** válasza:

Én az eszem ès annyit amennyi jól esik :)

Már fogytam 7 kgt de nem koplalok sőt sokszor eszem az éjszaka közepén is :))

Most a harmadik gyerkőcöt várjuk de az első kettővel sem híztam :)

Az elsővel 70kgval kezdtem ès 70kgval szültem

A másodikkal rettentő sokat hánytam a 7-ik hónapig így vele 15kgt fogytam 80kgval kezdtem ès 65kgval szültem

Most majd kiderül de szerintem nem igen ledzek plusszban

Szerintem ez csak alkattól függ vagy nem tudom :)



25 hetes kismama

2012. aug. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Ne izgasd magad ezen. Jó, kicsit én is felhúzom magam rajta olykor, amiért nem vagyok az a szerencsés fajta, de ha nem olvasgatnál itt ilyesmiket, akkor is zavarna? Nemhiszem.

Te ilyen vagy, ők olyanok. Genetika! Majd leadod! Nővérem 50kg-ról indult, 90kg lett. Nem érdekelte! Boldog volt. Szülés után meg hipp-hopp lement. 4hónap után ugyanolyan véznácska lett, pedig nem fogyózott.

Ezen ne idegeskedj!

2012. aug. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem mennyi lesz a vége, most, 30 hetesen + 2 kilónál tartok. Kisebb súlyfelesleggel kezdtem (175/80, de nem voltam kövér, sőt, ducinak se igazán mondanám magam), ettem mindent, sőt, elég sokszor pl. mekis kaját, és ittam kólát (ezt kívántam, persze amúgy abszolút nem eszek ilyeneket, hanem főzeléket, csirkemellet salátával, gyümölcsöt-zöldséget). Nyilván a saját súlyomból fogytam, a babámat a 26. héten 1100g.-ra tippelték, meg ugye + a dolgai... Szerintem inkább azokra jellemző, hogy kevesebbet szednek fel, akik az elején (vagy akár végig) rosszullétekkel küzdenek... Ezt nem tudom, én egy napig nem voltam rosszul, össz-vissz 2x hánytam az elején.
2012. aug. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Úgy hogy eleve felesleggel indulnak.:)

Mert ha normál súlyú valaki nulla felesleggel ahhoz egész egyszerűen muszáj hozzáhíznia minimum 5-6-7 kilót mert csak annyi a baba! ha ennél kevesebb jön össze akkor az a saját kiinduló testsúlyból való fogyás.

Én pl. 177 cm vagyok, első terhességemet 70 kilóval kezdtem ami mondhatni normál súly a magasságomhoz. A végét (vizesedéssel együtt) 86 kilóval zártam, a második terhességemnél eleve 75 ről indultam, és szintén 86 al mentem szülni, agyon dícsért a védőnő hogy csak 9 kilót híztam, holott volt rajtam felesleg.

A harmadik babámnál 70 kilóról indítottam de olyan rosszul voltam 3 hónapig hogy 64 re lefogytam, majd a terhességé végére 72 lettem, úgy festett mintha 2 kilót híztam volna össz. jött is az "oltás" hogy nem most kell fogyókúrázni meg rubintrékázni (holott semmi ilyen tervem nem volt). Nem zabáltam de ettem mint egy normál ember. (már amennyire 2 kicsi mellett volt időm).

Úgyhogy a kiskönyvembe belenézve úgy nézett ki mintha 2 kilót híztam volna.

2012. aug. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én pl. 2 kg többlettel mentem szülni, pedig eleinte ettem, nem is keveset (reggelire három zsemle tele mindenféle finomsággal, gyümölcs, joghurt, délelőtt folyton nasiztam, hol chips, hol mogyoró, hol cukorka, ebédre nagy kondér leves). Folyton zabáltam, mégis éhes voltam. Aztán kiderült, hogy cukros lettem, és egy dietetikussal összeültünk, összeállítottunk egy 150 g-os CH diétát. Ez tényleg bevállt! Nagi hatszori étkezés, néha nem is kis adagok, csak az egyenletes szénhidrát bevitelre kell figyelni. Az eredmény: 2 kg + a szülésnél, amiből 3,5 kg a gyerek.
2012. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Én még 'csak' 23+4hetes vagyok és eddig 3kg híztam jó tudom most fog gyarapodni..., de nem figyelek oda semmire ha éhes vagyok eszem amit megkívánok ha épp csokit akkor azt!

Én sem értem h h mert a nővérem aki olyan alkat mint én vagyok ilyenkor már 7-8kg-nál tartott és ráadásul ő odafigyelt! Örülök h eddig csak ennyi jött föl, de tulajdonképpen ha 30kg jött vna sem bánnám, mert itt van az én Drága Kislányon a pocimban!!! Ez a legfontosabb!!!

2012. aug. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!